Jump to content
Българският форум за музиканти

Балада за бирата - О, Пешо, Пешо, Пешо, бирата ми дай...


Recommended Posts

Значи, тогава с Авансадос се представяхме и това е последното парче, на последната група за вечерта - Завод Ленин и др.

 

Имаше една дълга реч от вокала, в която се говореше за бирата и т.н., но тя не е записана, а всъщност, баладата е "Балада за отказване от бирата", речта беше драматична, но общо взето, се наблягаше на любовта към нея :hysterical:

 

Коментари се приемат секви, особено за фанелката на басиста.

Също така, който издържи до половината на парчето, получава малко ска, а в края има и уеко детх :)

 

Цъкни върху картинката, батенце...

Image1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма скука бе. Само заради обещаните ска и детх гледах до край, но пак останах разочарован.....

Тази фланелка на басиста, бие на проста моряшка...

Щеше да е атрактивно, някой от другите пък да е по синя прашка... :D

 

 

:girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Значи, имам път към Варна след 3, 4 дни и ако те видим некъде, к'во ше ста'а, бате-е-е... :girl_witch:

 

"Скучно"-то от нечуването на баса, неразбирането на текста, неуловената динамика от камерата, от трите заедно или (и) от още нещо ти идва?

 

:D

 

едит:

А бе, то, преди мен е имало басистка - аз все им казвам да я върнем и да свирим с два баса, единия с дистър...

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

а 'е Свилка намери си нормално занятие и стика си се връткал насам натам. Де'ш ЛенинЪт. Кво е тва се'а?

 

И пиши с по-големи букви

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Значи, имам път към Варна след 3, 4 дни и ако те видим некъде, к'во ше ста'а, бате-е-е... :greenball:

Надявам се , че не възнамеряваш да ми нанесеш як бой, ако ме засечеш, само защото не харесах видеото :D

Иначе ако е за бира ще се явя сам :)

 

"Скучно"-то от нечуването на баса, неразбирането на текста, неуловената динамика от камерата, от трите заедно или (и) от още нещо ти идва?

мое мнение си е , може пък на други да не им е скучно

Най вълнуващия момент в цялата работа беше средния пръст , който показа, но не беше изненада щото си го изкарал , като един вид "обложка" на продукта :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях нищо за завиждане в тоя клип и тая песен ...

И на мен не ми допадна, 5 минути едно и също ...

Айде със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ох, нека да погрея още малко.

 

Значи, с Ултрамега се разбрахме - кой разбрал от останалите, разбрал, но просто не исках да нарушавам неписаните правила на форума и да благодаря за неодобриелно мнение. Утре съм у Варна, ще се доразберем.

Ако не искахме коментари, нямаше да пускаме темата.

 

Заводът - латиницата е забранена, явно ще се изтрие тоя пост.

 

Подозирам, че не се схваща настроението заради равния запис, въпреки, че динамиката е много голяма в живото изпълнение - песента започва без бас, после с леко докосване на баса, продължава с по-силно, следва агресия и засукани хармонични линии и завършва с крайно жулене на квинти в китарния регистър, но това не се схваща, някак си. Барабаните също са доста неясни, а от целия текст се разбира само едно "Пешо, Пешо"...

 

НО ПЪК СИ Е НАШЕ!

 

Роко, бате, след над 40 формации, в които съм бил, а в някои от тях и с теб, смятам, че мога да преценя кое, колко, къде и как би могло да го бъде, така че не ме мисли :)

 

Като има по-добър запис, ще го пуснем пак, но все пак сме форум за музиканти, а музикантът би трябвало да има други уши, и да чува и нещата, които не се чуват, а и не само тях, та се надявах на адекватна критика, но и укорите стават - кой, колкото може и т.н.

 

Ако искате продължавайте да пишете "Не ми харесва" или "Харесва ми", или пък друго нещо, но ако знаете, казвайте и защо - нали форума е направен, за да сме си полезни, най-малкото и т.н.

 

:)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Zavod Lenin предполагам че си от групата на клипчето щом благодариш на видялите видеото.

Не знам къде си доловил "hate" в комента ми. Дори бях крайно дружелюбен :)

За зависта няма да коментирам...

Иначе аз не съм харесвал видеота и на много други групи и също са ми се стрували скучни. Не го приемай толкова лично... :bravo: (може би трябваше да си премълча както обикновено правя)

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

... така-а-а-а, малко отидох до Варна, запознахме се с ултрамега, поговорихме, обсъдихме туй-онуй, ето го и резултата:

 

XL800173.jpg

 

XL800174.jpg

 

XL800177.jpg

 

Следващите, моля?

 

едит:

Тия коли и води на масата не са от нас!

 

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятах да не се показвам на к'во приличам в тоя форум :girl_witch: , но ти ме издаде

 

На последната снимка: очите ми постоянно светят така, но на другите две съм със затворени и затова не се вижда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...може пък на други да не им е скучно

На мен не ми беше скучно, 'щото харесвам парчета с Тоника, Субдоминанта и Доминанта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
едит:

А бе, то, преди мен е имало басистка - аз все им казвам да я върнем и да свирим с два баса, единия с дистър...

Парчето не е лошо, ама ако върнете другата басистка, ще имам още една причина да гледам клипчето редовно :girl_witch:

 

Нищо лично, просто свързвам групата първо със старата басистка. :metalist:

Редактирано от nofearinc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.