Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос отностно камиончета!


Entwine

Recommended Posts

Ами значи .....въпроса ми е следния---> има ли смисъл да си взема Boss Mt2 ...аз вмомента ползвам FAB Metal на Danelectro....не е толкова лош,но вади много НЕ плътен звук......и реших да го сменя.....сега....другия ми въпрос е---> дали да си взема Mt2,Ml2 или нещо на Digitech ......обичам да свиря много неща .....metalcore,heavy metal,thrash и общо взето ми трябва нещо,което да покрива тези стилове....ако имате и други предложения ги споделете :punk_guitar: ... мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да....ама като се замисля,аз за колко неща трябва да събирам пари.....харесал съм си китарка за над 1500 кинта(моята е скуаяр страт ама не тея смешните от по 300 лева...със сменени адаптери и пикгард) ......ново кубенце(моето е Laney Extreme lx20r страшно за парите си) и ми се реве....смисъл не за друго ,ами просто съм един беден българин :Х ... знаете какво е :punk_guitar: ....не ми се ще да остарея,докато си събера тези неща :greenangel: иначе те подкрепям доста ....ама за в бъдеще ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е скуаяр страт
metalcore,heavy metal,thrash и общо взето ми трябва нещо,което да покрива тези стилове....

Нали се сещаш,че и оригинален Страт не е за тия стилове,а плътен звук от малко кубенце трудно излиза..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми с разликата,че моя страт е със 2 хъма.....а под плътен звук....дотолкова плътен,колкото мога да постигна в нас ...кубето е малко,ама не съм го бичил на повече от 3 от 10....а не свиря на повече от 2 от 10.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ето нещо свирено със скапаното ми камионче.......мисля,че по НЕ плътен звук,няма накъде..... :D :D :D ........ http://www.youtube.com/watch?v=emc_i_ZMfRA

Редактирано от Entwine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам Sansamp GT2 от Nikifena, имам такъв и съм страшно доволен от него ! :D

Струва 140 лева, а е зверска машинка, наистина съм доволен, че си го взех ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам и аз за с-ампа на Nikifena съм слушал само яки работи......но не знам,дали ще ми е подходящ за желанията и изискванията....някой да сподели ,мнение отностно ефекта? смисъл ...достатъчно "тежък" и "плътен" звук ли вади?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мдам, и аз съм собственик на SansAmp-а на Ники от няколко месеца вече - страшен е, а свиря от...да кажем Iron Maiden до Opeth, Napalm Death и такива ми ти раоти... :D

 

Иначе на Metal Zone-ът му трябва хубаво кубе за да звукне - чувал съм го в различни по големина и качество кубета и на всичките места звучеше различно, така че при теб не се знае какво ще излезе.

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер....а да питам в София,къде мога да го пробвам,че доколкото видях той е от Пловдив (може и да греша де) .....смисъл има ли някой(притежател на въпросния сансамп),на когото да речем да му се свири утре ? :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе аз чух 3 семпълчета....въпроса е там,че искам не само да ми се разясни на теория какво може да изкара това камионче,ами и да го чуя как звучи във моето* кубе и моята* китара ........и преди да си го купя(евентуално) ... искам да си го преценя за мен си :D ...... и затова исках да се съберем с някой побратим от София и да подрънкаме.....:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в записа ти има много "неплътност" и много високи - 80% от това е защото си със малко кубе с малък говорител, вземи си нещо с 12" иначе какъвто и драйв да имаш може би пак ще е така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.