Jump to content
Българският форум за музиканти

Ново студио за звукозапис във Варна


Recommended Posts

Новооткрито студио във Варна. Няма име още и в момента работим само по собствени проекти. Съвсем скоро обаче го пускаме и комерсиално. Скоро ще пусна конкретен и точен лист с техниката, с която разполагаме.

 

За контакти и повече инфо: 0886 774491 (Данчо)

 

studio_01.JPG

 

studio_02.JPG

 

studio_03.JPG

 

studio_04.JPG

 

studio_05.JPG

 

studio_06.JPG

 

studio_07.JPG

 

studio_08.JPG

 

За контакти: 0886 774491 (Данчо)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко изглежда студиото, и обзаведено с много стил...и кондензаторни микрофони Neumann U87 :-)

Само удоволствие може да доставя свирене в такова студио, поздравления. Остава само да споделиш къде се намира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Жестоко изглежда студиото, и обзаведено с много стил...и кондензаторни микрофони Neumann U87 :-)

Само удоволствие може да доставя свирене в такова студио, поздравления. Остава само да споделиш къде се намира.

 

Благодаря! Студиото се намира в района на "Проектантска" - на ул. Гоце Делчев. Иначе Neumann U87 и Neumann М-149 е една малка част от интересния лист с микрофони. Обърна ли внимание на Brauner-ите на снимката (моделите Anniversary, Valvet, VM-1) :hysterical: Както споменах малко по-късно ще публикуваме пълен лист с оборудването, което ще е на разположение, тъй като до средата на Май чакаме още неща като бутикови микрофони и един KORG OASYS. Иначе основно се работи с 2 x Yamaha 02/96r v2 (с mLan & ADAT) + 1 x Digital Soundcraft.

 

Поздрави!

 

Данчо

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да кажа освен едно голямо ЕВАЛА! ;)

 

Убеден съм, че при малко повече реклама клиенти няма да ви липсват :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали пък не бях аз, дали пък не съм прав , дали пък нямах нещо друго впредвид , дали пък ще има клиантела за това инъче толкова симпатично изглеждащо студио - само времето ще покаже

 

От все сърце пожелавам успех с начинанието и очаквам саит с подробно инфо!

 

Само един въпрос ми е интересен, без грам заяждане, според вас за колко време ще се избие инвестицията за подобно студио в БЪЛГАРИЯ и по-точно във Варна :punk_guitar::beer::ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...е в Варна си има бизнес Hip-Hop,Punk,Core, ресторантчета,хотели - тва-нва :beer:

 

...кво ги мислиш ...

...решили са - направили са - да са живи и здрави да бачкат и да им е як гъза,щото доста работа ша трябва да се иде на печалба :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че ще прозвучи като лудост, но "избиването" на студиото и вложеното в него в момента ни е последна грижа :punk_guitar: Това е едно начало на нещо доста по-голямо (по нашите планове). Така че, живот и здраве ... ще се чуе и види !

 

Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VisionDann от това, което се вижда на снимките е очевидно че студиото не е така хубаво обзаведено и подредено просто за да си "избие парите" ;-) По-скоро ми изглежда като "за каузата" замисъла му, а и както ти спомена си го ползвате за лични нужди. Това е супер яко, и още по-супер яко е че сте решили да го "споделите" и с други музиканти...

Не знам дали греша, но мисля че е ясно че клиентите няма да са от кол и въже там. Дай боже, скоро да стъпя на живо в студиото, за да оценя достойнствата му :-)

За микрофоните евала, има една серия U87 които са черни матирани, не знам каква е разликата, но звука определено е друг. Тва са най-добрите съществуващи микове според мен. Другите които спомена не ги знам :crying:

Хайде, давай адрес, координати....червена лента и ножици и да идваме на откриването :-) със смокинги и шампанско.

Редактирано от byron
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... има една серия U87 които са черни матирани, не знам каква е разликата, но звука определено е друг. Тва са най-добрите съществуващи микове според мен. Другите които спомена не ги знам :icon_shithappens:

Хайде, давай адрес, координати ...

 

Нещата не са до цвета на микрофона, а до точната модификация - U87 или U87ai. Втория вид е по-нов и според мен - по-различен. Иначе цвета не би трябвало да има значение, той е просто опция - силвър или черен мат.

А иначе координати съм дал още в първия пост :)

Разгледай в нета Brauner продуктите ако ти е интересно и щом не си чувал. Модела VM-1 е бутиков - с цена около 6000 долара.

 

Поздрави!

 

Данчо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B)

 

Това е цял саунд храм. Голям стопанин си сега :)

'зимаш ли ученици-мераклии на работа лятно време ? :thumbs_up: Знам да мета, да копая.. сериозен съм :О

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.