Jump to content
Българският форум за музиканти

Пиано барове


Recommended Posts

Здравейте!

Интересувам се от работата в пиано баровете. Аз горе долу съм на ясно, но ме интересуваше някой, който се е занимавал с това, ако може по подробно да ми обясни. Какво се изисква и така нататък.

А също така и да попитам къде бих могла да се поинтересувам за места, защото в популярните сайтове за работа преди намирах тук там, сега въобще няма. Така де, има ли търсене и къде бих могла да проверя.

Предварително ви благодаря за отговорите :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Интересувам се от работата в пиано баровете. Аз горе долу съм на ясно, но ме интересуваше някой, който се е занимавал с това, ако може по подробно да ми обясни. Какво се изисква и така нататък.

А също така и да попитам къде бих могла да се поинтересувам за места, защото в популярните сайтове за работа преди намирах тук там, сега въобще няма. Така де, има ли търсене и къде бих могла да проверя.

Предварително ви благодаря за отговорите :)

 

Пиши ми какво томно те инереува на лс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лора

има търсене. в софия има поне 30 пиано бара, или поне такива каквито се наричат "пиано бар".

това всъщност е новата мода. вместо да се ходи на чалготека се ходи на пиано бар. поне такава е тенденцията

сред гъзетата.

изисквания няма. има няколко начина за намиране на работа.

трябва да имаш контакти.

да бачкаш, чрез агенция, която да ти намира халтурки

или сама си правиш портфолио(прес пак) и тръгваш да си разнасяш материалите.

и всичко в цената на хонорара е относително и понеже конкуренцията почна да става голяма халтурките

почнаха да стават несигурни като договорки.

моя съвет е: консултирай се със специалист. тука във форума има няколко такива.

мен не ме питай аз съм скъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.