Jump to content
Българският форум за музиканти

Групи, които свирят в D


vovcho

Recommended Posts

Навремето Adrian Smith след напускането на Iron Maiden отива да свири в Bruce Dickinson, а другия китарист в бандата свирел в Dropped D.

И Смит като го видял как хваща барета на 5 и 6-та му рекъл: "Кво прайш, ве луд?!", а оня го светнал, че това е Dropped D и оттогава Ейдриън Смит почнал да жули и той в Dropped D. Излиза, че Bruce Dickinson също свирят в Dropped D.

Това го гледах на едни уроци към www.guitar.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да! И аз го имам това. Ама не са всички песни.

 

Ама хора аз затова написах точния строй, защото ме интересуват групи в Dropped D, както някой нещо се опита да ми изясни, но както после Sturmfuhrer вмъкна, аз написах точната настройка, която ми трябва. Благодаря на всички. Обаче Soad, примерно, свират по-ниско. Та пак казват трябва ми Dropped D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Bruce Dickinson <_<

Ами де да знам, по принцип прави впечатление, че по- алтернативните групи ползват Dropped D, ама това не е меродавно правило, щото ей го и Ейдриън Смит го е изучил този мурафет, че даже му харесало... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Bruce Dickinson :)

Ами де да знам, по принцип прави впечатление, че по- алтернативните групи ползват Dropped D, ама това не е меродавно правило, щото ей го и Ейдриън Смит го е изучил този мурафет, че даже му харесало... :think:

Да, той си свири некои работи в Ре. А бе аз на Мейдън съм им фен от доста време:blink: Да не те притесняват те :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И МИ КАЖЕТЕ КОГА JUDAS СА СВИРИЛИ В DROP D!

Целия период на Tim "the Ripper"Owens B Judas е в DROP D та даже и breakin the law и another thing commin ги свиреха така.Сега не энам дали са още в тоэи строй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да! И аз го имам това. Ама не са всички песни.

 

Ама хора аз затова написах точния строй, защото ме интересуват групи в Dropped D, както някой нещо се опита да ми изясни, но както после Sturmfuhrer вмъкна, аз написах точната настройка, която ми трябва. Благодаря на всички. Обаче Soad, примерно, свират по-ниско. Та пак казват трябва ми Dropped D.

надявам се този път хората да прочетат и да няма малоумни коментари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.