Jump to content
Българският форум за музиканти

Собствено лого на китарата


Recommended Posts

Ма ние това много добре го знаем :)

 

Но там е проблема, че кой ли дето има плотер за няколко хиляди лв. например ще си мръдне г*з* да ти изреже две, три неща за няколко мизерни левчета...

 

Дано не съм прав....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ето това тук са твоите хора:

http://betasoft-bg.com/home/content/html/main.htm

Работил съм с тях два - три пъти и мога да ти гарантирам че ще си свършиш работа.

Приготви си картинката и ходи директно при тях - те ще ти предложат и материал.

Файлчето най-добре да е *.cdr (CorelDRAW) - всичко в криви. Ако Corel-a те затруднява всякакъв друг векторен формат ще свърши работа. Само да поясня че друго не става, само вектор! Някой да не хукне да си реже градиенти че ще стане за смях. :cheers:

Точността на плотера им беше малко под милиметър - брой го един, това ще рече че трябва да нямаш връхчета и детайли по-тънки от милиметър, защото резултата може и да не е задоволителен.

Успех.

 

П.П. Логото на Sisters of Mercy от аватара ми съм го подготвил и тези дни ще ходя да си го направя на т-шърт на същото място - просто пример.

По-нататък ще последва и последния кадър от това вдъхновено от Депеш спотче:

http://www.ostro.biz/astron/speak.html

Пуснете звука! :)

Редактирано от I=====I
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мерси много за инфо-то....най-вече, че ме препази да стана за смях :cheers:

 

Направо се бях засилил с джипега.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

alexthegreat, разтърси ли се за ваденки?

Аз преди два-три месеца пробвах да намеря и навсякъде ме гледаха като полу-идиот, решил да се забавлява на техен гръб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разтурсих се ама нищо...вярно няма никъде май...даже най-обикновени прозрачни самозалепващи етикети няма, само бели :-(

 

Имам леки надежди за магазина "Оранж" на "графа" до "славейков"(София), ама не работеше раздела за канцеларии...

 

И мен ме гледаха с лека насмешка диваците B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма ние това много добре го знаем :cheers:

 

Но там е проблема, че кой ли дето има плотер за няколко хиляди лв. например ще си мръдне г*з* да ти изреже две, три неща за няколко мизерни левчета...

 

Дано не съм прав....

ми нали това им е работата :cheers:

аз в Бургас познавам точния човек :D

навремето си бях направил подобно лого

готиното е, че пича и той свири на китара

и слуша рок и метъл ;)

та му беше интересно

сега сме големи френдове :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разтурсих се ама нищо...вярно няма никъде май...даже най-обикновени прозрачни самозалепващи етикети няма, само бели :virtuoz:

 

Имам леки надежди за магазина "Оранж" на "графа" до "славейков"(София), ама не работеше раздела за канцеларии...

 

И мен ме гледаха с лека насмешка диваците :ph34r:

Аз всеки момент очаквам да ми донесат прозрачното самозалепващо фолио...струвало 3 лева и от него могат да се направят стотици лога.......Имам един много важен Куешчън....китарата ми е Скъайър..след като премахна сегашното гадно лого и залепа новото...после трябва да се лакира ...а дайте предложение с какво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D не се бях сетил за лак B):D;););) дали има някъ дето е като спрей :think: ,,,,а хора да знаете че надписите от Скуайъра падат много лесно <_<<_<<_<:bravo::ph34r:B)B)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Въй-въй! Още никой от скуаяр-хейтърите не се е изказал с нещо от рода на "Мче то само надписите лесно да им падаха!" :ph34r:

 

А ся по темата :) Отде набара листчетата тъй бленувани?! От Ориндж ли?! Понеже не ми е мн напосока та да знам има ли смисъл да се отклонявам от курса или само подметките ще си износвам път да бия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, мисля че мога да ви помогна ако държите да си направите логото на режещ плотер. Дори и да нямате файла във вектори, аз съм насреща :) . Цената на векторизирането е ориентировъчно около 5 лв., но все пак зависи и от сложността. А самото изрязване на плотер е около 10 лв. Мисля че ще ви излезе доста по-тънко околкото в рекламна агенция. Ако някой все още проявява интерес може да ме намери на тези телефони:

0896179479

8451462

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Utrazone - си е направил сам дървото на живота - на неговия ибанец

естествено идеята е от джема на Вай

но работата е много майсторска

я сподели с такива ли -вектори - плотери го ноправи

и пости една снимка да видят съфорумниците за какво иде реч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По специална молба на TONY :metalist:

000368672.jpg

Иначе да, точно така става, TONY, с PVC и режещ плотер

Редактирано от ultrazone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.