Jump to content
Българският форум за музиканти

Собствено лого на китарата


Recommended Posts

http://www.projectguitar.com/tut/logo.htm

 

Един пич обяснява как си е направил и сложил собствено лого на нек-а на китарата...

 

Много подробно, професионално и интересно - за тези, които искат да си направят китарата по-custom made :headbang:

 

Моята понеже не маркова особено (Behringer) може и да я поокрася малко някой ден :D

----------------

За модераторите: ако сметнете, че темата е по-подходяща за раздел "поправка на инструменти" можете да я преместите...просто аз съм останал с впечатление, че там се постват по-професионали казуси и оферти..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей мерси пич :headbang: Точно това мисля да правя с едната си китара - да пише AXE на главата :D:D

Мислех да го правя със самозалепващо фолио. Има 2 начина:

-боядисваш, залепваш фолиото, лакираш

-боядисваш (примерно) в бяло, залепваш фолиото, боядисваш в какъвто цвят искаш, махаш фолиото (така отдолу е бялата боя), лакираш

 

Ще видя какво пише и на тоя сайт и ще избера най-удачното (разбирай лесното :green: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това упътване е тарикатско, само дето не мога да намеря и половината от необходимите материали.

Някой да знае къде се продава принтерна хартия за водни ваденки? Това е друг много подходящ начин за слагане на логота или картинки по китарата. Ако се направи добре, изглежда като air brushing.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

AXE: Ами неговия метод е подобен на твоя първи.

 

Разликата е че не се налага да изрязваш надписа си на самозалепващото се фолио, че иска доста сръчност особено за дребни детайли.

 

Пича го печата на лазерен принтер на прозрачен материал и целия материал го лепи и после с лака отгоре.

 

Като го направиш, дай една снимка да видим, а?

 

Успех :headbang:

 

За ваденките...май найстина са рядкист..днес ще пообиколя по книжарниците да видя..

Редактирано от alexthegreat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е че не се налага да изрязваш надписа си на самозалепващото се фолио, че иска доста сръчност особено за дребни детайли.

Тук идват връзките в рекламните агенции - режещ плотер :headbang:

 

Бъди сигурен че като го направя (и не само това) ще ви засипя със снимки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в тази посока мога да покажа моята китарка

Какъв е подписа? чии демек

Подписа е на чичо Вай и много си се гордея с него :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е че не се налага да изрязваш надписа си на самозалепващото се фолио, че иска доста сръчност особено за дребни детайли.

Тук идват връзките в рекламните агенции - режещ плотер :cheers:

AXE, можеш ли да ме уредиш и мен с един плотер?

 

Да ми резнат 2-3 неща на фолио за шрайф проектор за шаблон...не безвъзмездно естествено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

YtseJam, мерсаж за услугата. Аз явно съм тъп понякога :(

 

П.П. На онзи адрес са ми и другите китари - които иска нека разглежда

Редактирано от iBobz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е че не се налага да изрязваш надписа си на самозалепващото се фолио, че иска доста сръчност особено за дребни детайли.

Тук идват връзките в рекламните агенции - режещ плотер :(

AXE, можеш ли да ме уредиш и мен с един плотер?

 

Да ми резнат 2-3 неща на фолио за шрайф проектор за шаблон...не безвъзмездно естествено :P

Ми що да не мога. Ще се разберем ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.