Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко фалш за разнообразие :).


karapetkov

Recommended Posts

На мен също ми харесва. Тембърът ти е много приятен. Имаш леки проблеми с интонирането основно в низходящи интервали.

Избягал си от оригинала, но не ми е достатъчно (субективно мнение, въпрос на усещане). На мен също ми харесва лекотата, но на моменти отива в небрезност, та чак в безразличие. Особено що се отнася до дикцията.

В заключение: ще ми се да чуя малко по-убедителни ниски, повече артикулиране и малко повече емоция. Някак си ми равнее, не усещам натрупване, развитие, промяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ниските са ми били винаги проблем.

 

А като цяло имам всеоще проблеми и със "постановката", тъй че емоцията може да се развихри свободно когато ги отстраня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ниските са ми били винаги проблем.

 

А като цяло имам всеоще проблеми и със "постановката", тъй че емоцията може да се развихри свободно когато ги отстраня.

Според мен просто не усещаш досатъчно самата песен и за това се получава сковаността на изпълнението!Иначе чудесен тембър!Пробвай нещо на български може там да звучиш по-отворено като вокали!Успех! Много ми харесва песента!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен интонацията, дикцията също се нуждае от малко внимание :greenball: звучи добре, но малко недодялано. :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Р-то ми е малко секси за Български песни.

 

Иначе - ше я издяламе беееее. :greenball:

На мен Р-то, П-то, Ш-то, но това не ми пречи да пея на Български :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Р-то ми е малко секси за Български песни.

 

Иначе - ше я издяламе беееее. :greenball:

На мен Р-то, П-то, Ш-то, но това не ми пречи да пея на Български :wacko:

 

Хи-хи, ти съвсем секси :music336:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много леко пеене, браво!

Но както са ти писали и другите, граничи с небрежност, т.е. нямаш опора, нямаш ясна дикция, нямаш хъс в пеенето. От друга страна, самата песен трябва да си е нежна, но това не е тази нежност "Аз си мисля за теб и предъвквам сандвич" :blush:

Гласът ти е много красив, поне за моите ушички! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.