Jump to content
Българският форум за музиканти

Първи запис


Recommended Posts

Здравейте на всички! По скоро направихме първият си запис ,като това е и първата ни песен заедно :greenangel:

Пускам ви я... и чакам коментари :))) С това парче ще участваме в конкурса наКока кола... Д2 и Cravity Co.

 

 

http://eminem-bg.com/afterlife/

 

п.с. хоста на тоя сайт е на един приятел, не се бъркайте по еминемското име :greenball::thumbs_up:

Редактирано от zombie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарите и музичката много ме радват,обаче вокала не мога да го асимилирам още :greenball: И с нашия беше така :greenangel: ,ама като че ли почна да се освества вече. Продължавайте в същия дух :):thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:surprise: Благодаря. Вокала... ми ... незнам какво може да се направи там. Момчето си пее супер попринцип, явно песента не е за него съвсем...

За желаещите http://www.cokemusic.bg/school_band/list/ , може да гласувате за парчето :headbang: Група AFTERLIVE...

Благодаря предварително на всички!

п.с. чакам още коментари за парчето, все пак градивната критика е полезна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sry за офтопика ама не мисля че е коректно да се дава линка в толкова посещавани форуми. Ние също учатваме и ако всяка група пусне тема в форума ще буде леко казано тъпо...

 

Иначе за песента мисля че солата може малко да се пипнат и от вокалите също има какво да се желае :drummer:. Мисля че е абсолютно нормално като за първи запис. Ние минахме по същия път, за да участваме в този турнир. Поне ще го запомним :thumbs_up:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша, но имам съвет към вокала - да бъде по-убедителен, да влее малко живот и чувство в пеенето, за да не звучи така сковано. Изпълни ли тези неща мисля, че ще има положителен резултат :headbang: Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

браво! барабанист - супер

китара - перфектно, просто няма кво да кажа :bravo: браво, за първи път да чуя училищна банда, която:

1. китариста да си е настроил китарата

2. при това и да свири и да забива ЗДРАВО ! Евала просто !

бас - също много добре

 

вокал........ има талант, но трябват УРОЦИ на момчето ! ако си мисли, че сам ще се научи, греши!

ръчкайте го да се захваща сериозно и да ходи при педагог, друг начин няма, от личен опит го казвам, ще му помогне много!

 

това е от мен, пожелавам успех на групата, такива банди трябва да печелят конкурси, а не ония soulstage от кърджали, които не стига, че са просто пълните ламери от гледна точка на свиренето, ами и са със голямото самочувствие на знаещи и можещи музиканти..

абе в бг сме. да не засягам тая тема.

 

успехи на бандата, много ме зарадвахте! е това е свирене

бравоооооооооооооооооооооо !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво! барабанист - супер

китара - перфектно, просто няма кво да кажа :punk_guitar: браво, за първи път да чуя училищна банда, която:

1. китариста да си е настроил китарата

2. при това и да свири и да забива ЗДРАВО ! Евала просто !

бас - също много добре

 

вокал........ има талант, но трябват УРОЦИ на момчето ! ако си мисли, че сам ще се научи, греши!

ръчкайте го да се захваща сериозно и да ходи при педагог, друг начин няма, от личен опит го казвам, ще му помогне много!

 

това е от мен, пожелавам успех на групата, такива банди трябва да печелят конкурси, а не ония soulstage от кърджали, които не стига, че са просто пълните ламери от гледна точка на свиренето, ами и са със голямото самочувствие на знаещи и можещи музиканти..

абе в бг сме. да не засягам тая тема.

 

успехи на бандата, много ме зарадвахте! е това е свирене

бравоооооооооооооооооооооо !!!!

Ей, недей да храниш хората така (или поне не в форума ;) ), спечелили или не, вече е минало. Слава богу , че не се впрягаме от такива неща. ;) 

 

 

Благодаря за всички хубави думи. Относно вокалиста ни - той е ходил на уроци, но са го учили в посока опрено пеене. Има голямо желание, да ходи при педагог, но в нашия град просто няма такова животно. А до Русе да се ходи често-често струва все пак парички... Знаеш ли, ние знаем, че не сме музиканти и, че сме далеч от класата на други бг банди.Но всички са тръгнали от някъде... Ние го правим от любов към музиката и заради чувството, което те изпълва като застанеш на сцената пред маса хора, които са заради теб в публиката и ти се кефят. И най-интересното е, че всички последно време супер са се надъхали и залягат над свиренето, въпреки, че повечето работят ваканцията.

 

Както и да е, благодаря пак и Rock On!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

песничката не е лоша ! Къде е записвано това ?

Записвано е в едно ... хмм мазе да кажем така. Китарата пред Guitar Rig и така,знаеш как става предполагам. Иначе мястото е Разград:punk_guitar:

 

п.с. забравих да кажа, че ще записваме наново вокалите на парчето, и скоро ще можете да го чуете и да кажете по-добре ли е (или евентуално по-зле).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега преслушах пак песента и искам да се извиня на китараста, като съм казал, че може да се пипнат солата. Идеални са! При това ако е записвано на комп, направо е невероятно как е постигнат такъв звук. Много яка песен, само вокалите малко не се връзват, но щом ще ги презаписвате кажете като сте готови да чуем новата версия. Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане, само незнам кога, защото всички работят цяло лято, а и някои (като мен) не сме в България :hysterical: В момента се работи по ново парче, така, че всичко с времето си :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, стига, бе! Дори децата свирят много по-яко от нас... :hysterical:

 

За запис по описания по-горе начин звучите супер! Кефче! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.