Jump to content
Българският форум за музиканти

Та говорехме за далечни компютърни колабораций...


Recommended Posts

те за това ония теории дето си ги постнал са 1:1 с книжките на Гамбали :cheers:

На CLAY MOORE :green:

Иначе на Гамбалето имам оригинален ДВД урок - много ценен наистина и като теория общо взето е същия като ДВД-то на по-горния Мур!! Само по различен начин са казали принципно еднакви неща :cheers::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

те за това ония теории дето си ги постнал са 1:1 с книжките на Гамбали :greenball:

Естествено,както е и 1:1 с книжките и уроците на много други.Тези подходи са общи в съвременната импровизация:)Но за хора,които ги нямат или нямат къде ги научат аз изках да ги изложа като синтезирани формули,вместо да си блъскат главите :)

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Леле, Росене, леле, много ми хареса, бая фънки се е получило! РЕСПЕКТ!!!

 

Много ми пасва изсвиреното, особено къдричките на места...:ph34r:

Редактирано от assoass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Леле, Росене, леле, много ми хареса, бая фънки се е получило! РЕСПЕКТ!!!

 

Много ми пасва изсвиреното, особено къдричките на места...:)

Благодаря ти приятелю , ама си тряааа мнооооого свирене ..... тоя Владо нещо почва да ме нерви с таланта си :green: ...... нека се редва че е далечко , иначе ........ има си балкански методи :) ...... Много вдингна летвата ... та май беше по добре да си трая ... ама аз във всяко гърне меродия ...... :)... Айде със здраве ... и само жици :D:D:lol:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, Росене, леле, много ми хареса, бая фънки се е получило! РЕСПЕКТ!!!

 

Много ми пасва изсвиреното, особено къдричките на места...:D

Благодаря ти приятелю , ама си тряааа мнооооого свирене ..... тоя Владо нещо почва да ме нерви с таланта си :green: ...... нека се редва че е далечко , иначе ........ има си балкански методи :D ...... Много вдингна летвата ... та май беше по добре да си трая ... ама аз във всяко гърне меродия ...... :D... Айде със здраве ... и само жици B):D:D

Роска,недей да скромничиш,защото по-красив няма да станеш :D:D !

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един нов вариант , ползвах Guitar Combos нa NI и сложих едно ауто уа.

 

Импровизация 2

Роска,бийвъс!Яко звучи,малко по цялостно от първото!Мен ли слухът ме лъже или аз наистина чувам някви Малмстийнски хватки през цялото време :) ?

 

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един нов вариант , ползвах Guitar Combos нa NI и сложих едно ауто уа.

 

Импровизация 2

Роска,бийвъс!Яко звучи,малко по цялостно от първото!Мен ли слухът ме лъже или аз наистина чувам някви Малмстийнски хватки през цялото време :) ?

 

 

 

Владо

мдааааа ..... добре казано ........ ма ти все ще се появиш в София. Тогава ще видим кой какви хватки ползва :killyou: , а иначе ...... има да живей импровизацията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.