Jump to content
Българският форум за музиканти

Та говорехме за далечни компютърни колабораций...


Recommended Posts

Значи вече сме направили няколко такива тука мисля и в момента дори Менгел мъдри нещо.Междувременно ето какъв бекинг трак един пич пусна от един друг форум и аз спонтанно се "изхвърлих" на него :happy::( (ей,още не съм остарял за шеги свързани с мастурбиране!):

 

Marin/Vlad Sratified

 

Между другото някой ако иска да се пробва на бекинга да се обажда и ще пусна линк.Айде засега,

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да разбирам ли,че никой не го кефи подобен род неща? :unsure::( Може би интереса ще се покачи ако пусна линка към бекинг-а?!?Ето го тогава:

 

Marin Stratified Backing

 

 

Хайде интересно ми е има ли доброволци да се пробват и те да се пробват :D;) !!!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехеййй... Владюха! Пак наказа мръсно :greenball: ! Темичката ми напомня

"Centrofigial funk" нa MVP - яко! :godbless: . Да взема и аз да драсна нещо ама няма пусто де да го кача, освен на gmail-a.... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли,че никой не го кефи подобен род неща? :greenball::godbless: Може би интереса ще се покачи ако пусна линка към бекинг-а?!?Ето го тогава:

 

Marin Stratified Backing

 

 

Хайде интересно ми е има ли доброволци да се пробват и те да се пробват :metalist::metalist: !!!

 

Владо

Няма да оставиме тва бекинг тракче без соло другарче , утре мисля да седна и аз да понакъдря някоя жица отгоре ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи вече сме направили няколко такива тука мисля и в момента дори Менгел мъдри нещо.Междувременно ето какъв бекинг трак един пич пусна от един друг форум и аз спонтанно се "изхвърлих" на него :godbless::metalist: (ей,още не съм остарял за шеги свързани с мастурбиране!):

 

Marin/Vlad Sratified

 

Между другото някой ако иска да се пробва на бекинга да се обажда и ще пусна линк.Айде засега,

 

 

Владо

Забравих да спомена че и на мен ми хареса какви си ги забъркал .... ама не ме и учудва ....... знам те тебе аз :violin: :guitar: :violin: .....айде скоро ще се включа с малко соло. Пък ще гледам да постна оня трак дето искаше , жалко че нямям много време сега ...... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъ, изфърлил се, т.е, солото е твое...така ли?...

Ами като поФториш тва си действие в/у благоверната си съмдей, сигур принц небесен шса излюпи от таз колаборация.

Браво, Владо, браво, Аброуд.

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,пичове,за благите думи.Аз лично много си падам по такива неща.И съм абсолютен "first take"-ър-ръчкам,вкарвам бекинга в Сонар,"изхвърлям" се веднъж и не му мисля много,и така и го представям-сурово със всичките му малки грешки.офтопик:Бе като секса-всичко е спонтанно ;):P:D;)

 

@Менгел/Ачо-прав си,мяза малко на Centrifugal Funk,и ако още хора се хвърлят на бекинга може да го сглобим цялото и да го направим БГ версия-Фънка на Центрофугата :)

 

@DeathZone и goal:Айде бе пичове,дайте нещо и вие,знам че можете и мисля че е добро упражнение :):)

 

@Същият:бе аз си мислих че да се излюпи нещо м/у мен и благоверната е нужно човек да се изхвърли вътре , а не върху нея :metalist:;):ph34r: ... да не съм пропуснал аз нещо в мойто образование :read:

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега тегля да видя какъв е бекинга. Ще запиша нещо преди да съм чул твоето :cheers: за да на се влияя. После ще чуя какво си направил :)

Айде до скоро!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако кажете колко точно bpm е темпото, може и да има малка изненада от барабанен характер. :)

Не знам да ти кажа честно :cheers: ,ще питам или ще пробвам да го уцеля.

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе я да те питам к'ъв е тоя дето го е правил? интелигентно го е изкомпозирал!

Един пичага/приятел от един друг американски/международен форум,подвизава се под ника Marinblues и е от Италия.ето това е сайта му:

Marinblues' Website

 

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.