Jump to content
Българският форум за музиканти

Звукът!


AXE

Recommended Posts

Чешки, бе батко, не краднатата американска пикоч.

Да живейш! Старопрамен, ако знаеш къф са пуснали туканка...

Почти докарва пражкия, верно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Чешки, бе батко, не краднатата американска пикоч.

Да живейш! Старопрамен, ако знаеш къф са пуснали туканка...

Почти докарва пражкия, верно.

Така може :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях чел в едно интервю на Пат Матини как по време на турне в Русия му се наложило да свири на полска китара и чешки усилвател (не точно от класата на чешката бира :D ). Когато след това чул записа, с изненада установил че звучи ...... ами, както винаги е звучал на концерти. Е, ще допуснем, че е имало малка разлика :) , но идеята е ясна.

 

От друга страна, всички познаваме радостното усещане да свириш за първи път с някакъв качествен продукт, за който дълго време си събирал стотинки и левчета - душата лети, пръстите също :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях чел в едно интервю на Пат Матини как по време на турне в Русия му се наложило да свири на полска китара и чешки усилвател (не точно от класата на чешката бира :D ). Когато след това чул записа, с изненада установил че звучи ...... ами, както винаги е звучал на концерти. Е, ще допуснем, че е имало малка разлика :) , но идеята е ясна.

 

От друга страна, всички познаваме радостното усещане да свириш за първи път с някакъв качествен продукт, за който дълго време си събирал стотинки и левчета - душата лети, пръстите също :P

Напълно съм съгласен с теб.Метини е един от многото примери известни китаристи,на които се е случвало това нещо.

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... или Бургаско :)

[ОFF]

ей тва да се чува подкрепям ;):metalist::metalist::D

 

[/OFF]

 

 

по темата напълно съм съгласен с теб...

на мен примерно квато и апаратура да ми дадеш пак не мога да свиря :P

 

:cheers: :wall: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по темата напълно съм съгласен с теб...

на мен примерно квато и апаратура да ми дадеш пак не мога да свиря ;)

:D :wall: :wall:

не се прАви :P

някой сме чували...

:)

 

Цялата таз работа е бошлаф работа. В ръцете, в краката, в акъла в к'вот да е важното е музиката да е хубава, което включва и звука. МИДИ цигулка не звучи като Гуарнери и т'ва е и цифровите симулации все още не звучат като добър лампов усилвател...

За мен си е ушевадно, за слушателя е подсъзнателно ушевадно също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата таз работа е бошлаф работа. В ръцете, в краката, в акъла в к'вот да е важното е музиката да е хубава, което включва и звука. МИДИ цигулка не звучи като Гуарнери и т'ва е и цифровите симулации все още не звучат като добър лампов усилвател...

За мен си е ушевадно, за слушателя е подсъзнателно ушевадно също.

Не става въпрос тука за разликата между цифра и аналог-това е съвсем различно!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата таз работа е бошлаф работа. В ръцете, в краката, в акъла в к'вот да е важното е музиката да е хубава, което включва и звука. МИДИ цигулка не звучи като Гуарнери и т'ва е и цифровите симулации все още не звучат като добър лампов усилвател...

За мен си е ушевадно, за слушателя е подсъзнателно ушевадно също.

Не става въпрос тука за разликата между цифра и аналог-това е съвсем различно!

 

Владо

Whatsoever, някъде по пътя из темата (по-точно това беше темата) затова ставаше въпрос... :D

А дали ти звучиш, като ти сметам дека е ясно, че е точно така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата таз работа е бошлаф работа. В ръцете, в краката, в акъла в к'вот да е важното е музиката да е хубава, което включва и звука. МИДИ цигулка не звучи като Гуарнери и т'ва е и цифровите симулации все още не звучат като добър лампов усилвател...

За мен си е ушевадно, за слушателя е подсъзнателно ушевадно също.

Не става въпрос тука за разликата между цифра и аналог-това е съвсем различно!

 

Владо

Whatsoever, някъде по пътя из темата (по-точно това беше темата) затова ставаше въпрос... :P

А дали ти звучиш, като ти сметам дека е ясно, че е точно така :D

То и аз загубих нишката на цялата история :) ,но за последното съм съгласен ;)

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.