Jump to content
Българският форум за музиканти

Касети към книгите на Юли Марков


dimodim

Recommended Posts

Намерих!..., благодарение на един великолепен българин (доживяхме!), който взел че сканирал книгите на Юли Марков "Аз рокясах". Много са хубави, но за съжаление на не всички учебници са намерени касетите. Въпросът ми е: разполага ли някой с касетите на "Аз рокясах"??? Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

използвай търсачката на форума...и ще намериш линкове за книгите на Ю.Марков..

или пиши ЛС на мен или на BabyThomas и ще ти пратим линк за книгите и касетите в мп3...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

използвай търсачката на форума...и ще намериш линкове за книгите на Ю.Марков..

или пиши ЛС на мен или на BabyThomas и ще ти пратим линк за книгите и касетите в мп3...

 

ммда мерси много :D, но аз сайта го знам - http://babythomas.mooo.com/ и повечето касети могат да се дръпнат, но не всички. аз и писах на baby thomas да го попитам дали има касетите на "С китара на купон", или на рокбуквар, че малко се затруднявам, и той ми отговори че ги е загубил. та затова питам дали някой ги няма случайно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме карайте да се чувствам, все едно нарочно съм ги скатал, за да Ви дразня. :)

Някъде се затриха, ако ги намерим ще съм благодарен да ги получа и аз, за да попълним колекцията... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй! Сега видях, че на "Рок Буквар"-а му липсва касетата в сайта на Baby Thomas. А аз имам вкъщи буквара и оригиналната касета ми се търкаля в шкафа! :) Само един проблем има ... мъничък ... нямам касетофон вече от доста години (разглезихме се с MP3 и CD плейъри ...). Мога да подиря из наше село кой още пази някоя читава реликва и да му я отмъкна, за да сваля касетата на MP3 ("ме-ре-зе", както се вика). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, един въпрос: Картинката на "Юли Марков: С китара на купон" пича е левичар? Смисъл, това Юли ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй! Сега видях, че на "Рок Буквар"-а му липсва касетата в сайта на Baby Thomas. А аз имам вкъщи буквара и оригиналната касета ми се търкаля в шкафа! :greenball: Само един проблем има ... мъничък ... нямам касетофон вече от доста години (разглезихме се с MP3 и CD плейъри ...). Мога да подиря из наше село кой още пази някоя читава реликва и да му я отмъкна, за да сваля касетата на MP3 ("ме-ре-зе", както се вика). :)

 

 

ее ми супер. браво. най-важното е че имаш касетата. сега кога и как ще я прехвърлиш на мп3- друг въпрос, но важното че касетата няма каде да бяга :thumbup: пък ако я качиш- златен си. и пак повтарям на baby thomas- това че е качил книгите на Юли Марков е повече от чудесно, и не го виня че няма всички касети. но все пак би било добре да ги изнамерим, нали? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ето, почнахме с моята. :greenball: И то, освен нея, май само още една остава да се изнамери.

Редактирано от Rammkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не ме наплюете дружно за седващото ми мнение...;)

Аз тея касети съм ги слушал и мисля че полза от тях няма. За самите книги според мен ползата е относителна. Много са кратки и не изчерпателни.... но не е казано че съм прав де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, айде ся! :) Юлиянчо suxxx @ пеене, обаче понасвирва момчето. И добре е систематизирал информацията. Тамън като за начинаещи е. Ама ТОТАЛНО начинаещи. На мен ми беше от полза преди години. Сега бих го разцелувал, ако го вида. Ама надали. Щото той знае за мене и бега далече. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... обаче понасвирва момчето.

Не съм твърдял обратното. За записите от касетите имах в предвид, че не са чак толкова важни, може и само с книжките.

 

Аз още имам една от тях. Май 2!-рата "Блуз рок скали" или нещо такова като заглавие. Вътре са разписани рзни скали и гами ,арпежи.В касетета са изсвирени. Това добре. Обаче са дадени и толкова. Никъде няма обяснение как са построени, как може да си ги извади човек, без да е нужно да ги помни всичките. А пък според мен, на начинащ трябва да се обясни това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото е известно той не е писал тези книжки (така че може и да не знае как са построени) ами ги е превел навремето от англииски и се е самообявил за автор без да плаща никакви права на истинските автори :greenball: не се чудете що на картинките някъде пише на англииски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.