Jump to content
Българският форум за музиканти

Бас Stagg...


antisocial

Recommended Posts

От повече от 10 години посвирвам на бас, непрофесионално и горе-долу от толкова време си мечтая за нова и истинска бас-китара... Преди 3 дни най-сетне осъществих мечтата си - купих си бас - STAGG FUSION BASS GT-NATURAL SATIN.

А това май е нещо като каталожен номер: BC300-NS.

Междувременно съм пробвал доста бас китари от този клас (най-ефтините) и ми се струва, че тази най-добре ми пасва на стила на свирене, а и като визия е супер! Тук намерих и малко инфо за материалите и електрониката:

http://www.staggmusic.com/?request=products

... но бих искал да ви попитам какво ви е мнението за тези бас китари (stagg) - дали са много големи пръчки, или не чак толкова...?! :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темите не веднъж е имало разискване на тази марка, ето пък една тема конкретизираща даден модел, аз лично не съм си имал вземане-даване със Stagg, но щом те кефи - радвай му се и приятно свирене :guitar: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето вземане-даване със Stagg не е много положително...Въпреки това съм на мнение, че Stagg са от тези марки, които ако улучиш на добре сглобен инструмент, може и да останеш доволен...Така че щом си си харесал този бас, дерзай с него и да го скъсаш от свирене! :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thanks, пичове!

fracture, благодаря за link-а!

Излишно е да споменавам, че моя stagg е точно като тези за които се говори в темата, която си ми постнал... ;)

Да ви кажа честно, бях тези дни в отпуск и направо се разцепих от свирене, хе-хе! ;););) Малко лекичка ми изглежда тази бас-китара, което говори, че май не е от много качествено дърво, ама на кой му пука?! :huh: Аз ше я пазя! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.