Jump to content
Българският форум за музиканти

Stagg


niki123bg

Recommended Posts

Май ще започна да досаждам и на вас ... :unsure:

 

Някой има ли такова животно - бас на Stagg? Днес си взех един и ми е интересно дали съм се минал много ;) Трябваше ми възможно най-евтиният бас и след като в "борса"-та никой не пожела да се оттърве от старата си кремона, реших да си взема нещо ново ;)

 

Много ме изкефи на външен вид и силно ме учуди наличието на 24 прагчета.

Не мога да преценя какво представлява като звук, защото за първи път свиря на бас китара, но сякаш не звучи лошо.

 

Ето и една снимка на животинчето:

 

stagg_bass.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито!!! ;)

..имитатор хехехе ;) ...имам точно същия, който си взех преди няколко месеца, за да мъча вече и баса при записи, че ми писна от семпли...

На мен поне ми харесва - най-вече е много удобен...като звук - нищо особено - но значително по-добре от секвите му синтезатори/семпли и т.н.

Да му се кефиш със здраве :unsure:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се готвя за такъв.....колко го взехте!? ;)

 

Ама се чудя дали да де не взема Фендер имитация има на джаз баз

може саудна да е по як ;):unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми...около 300 беше моя, малко над ...?

Адаш кажи ти бре, че си по пресен? ;) хеххехе

 

п.с. Съмнително да ти кажа да е по-як Джаз-а. Аз пробвах няколко и саунда започна да се "различава" донякъде при тези от 500 кинта нагоре. На останалите я нещо им куцаше при една или друга позиция на адаптерите, я шум, я атака...та аз си избрах просто най-удобния за мен...хехехе....

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..имитатор хехехе ;) ...имам точно същия, който си взех преди няколко месеца, за да мъча вече и баса при записи, че ми писна от семпли...

На мен поне ми харесва - най-вече е много удобен...като звук - нищо особено - но значително по-добре от секвите му синтезатори/семпли и т.н.

 

Имитатор съм, кво да напрая ... :D Като гледам с еднакви цели сме ги взели тези китарки :)

 

Ама е много зарибяващо, не съм предполагал че е такъв кеф човек да си подрънква няколко тона върху тези дебели въжета :)

 

Да му се кефиш със здраве :);)

 

Мерси :);)

 

Ами аз го взех за 345 лв., само че в кашончето нямаше нищо друго освен баса - нито книжки, нито калъф, нито квото и да е било друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Stagg - басовете за китаристи!!! :)

:)

Амин! ;)

 

@Ники123бг - ммм...аз извадих далавера един кабел и некви шестограми поне (от които имам около 2-3 килограма вкъщи, що никой не продава 3 и 6 мм само комплект? :) )? Вярно си е кеф...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Stagg - басовете за китаристи!!! ;)

;)

;):):)

 

Делиан ни разкри :D

 

nalbantov, абе за саунда не знам - не е особено лош, не е и особено прекрасен. Направих набързо една проба тука - stagg -> DI Box -> sound card (mic in):

 

stagg_test1.mp3

 

адаш, определено си на далавера - цял кабел :) А от онези шестограми верно имаме тонове по разни причини :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от мене 4естито!!!

4удя се само дали е по-добър от ОЛПтата дет' също са плъзнали из Софето..но поределено е (поне малко)по-обхватен и като позиции,и като звуци идващи от възможността да комбинираш адаптерите..

офтопик(сори за който):хора,то май стана стандартна практика китаристите да преминават и на бас,а?ве4е трябва да има секция за струнни "мелези",4е май много по4нахме да ставаме..пове4е от истинските басисти :green: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее

и аз да пиша

Аре адаш, честит ти бас !!!

тук станахме нещо много басисти Николаевци :P:)  :hello:  :bravo:  :guitar:

Мерси, мерси :)

 

Ние сме навсякъде ;)

 

Сега трябва да му посвикна на това животно, че ми е доста странно ;)

 

Джангър и металщина ;)

 

:P;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

земи подхвани уроците на петручи на баса, да видиш как ще ти се чупят пръстите ;)

 

 

ПС

може да си направим група на басистите николаевци ;)

вие като китаристи ще бичите с дистър на баса ;) аз без :)

и ще има the ace of space ...

само един Николай трябва на барабани да изкопаем ;)

 

 

ПС2

не знам що ама китарист и басист нещо се връзват много добре с онанист :) хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ma aз таковата съм Никола без й.... да нема после нали че не съм информирал таковуту, може би нали, понеже, обаче, защото....... :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.