Jump to content
Българският форум за музиканти

Line 6 Podxt Vs Boss Gt8


pepata

Recommended Posts

Здравеите :thumbs_up: моля да ме извините ако има такава тема но търсих и не намерих по точно намерих но не можах да си отговоря на въпроса а тои е :

Дали BOSS GT8 предлага нещо повече от Line 6 PODXT КАТО ЗВУК ДИРЕКТНО В ПУЛТА!!!

Само да обясня съвсем на скоро си купих въпросния Line 6 PODXT но нещо не ми пасна на ухото и дистовете и оувърдраива нещо никак не ме кефят само едно Soldano 1993 SLO-100 ми допадна но и то не е това което търся за това мисля да мина на BOSS-а знам че процесорите са един клас и за това може би смяната ще е кон за кокошка :) но наистина никак не ми допадна този Line 6 едно време съм свирил малко с BOSS B5 мисля че се казваше и много ме кефеше. Чух BOSS-а и ми допада :blink: като че ли повече това което ме притеснява е дали няма да звучи по зле централно ? И в краина сметка след като са един клас процесорите всичко субективно ли е ?

Редактирано от pepata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гт 8 е наистина нещу много яко,но определено за свирене в пулт е добър е зависи какъф звук търсиш.Той има много ампове и

може да се замести кубето,аз ти го препоръчвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имал ли си и POD? въпроса може да бъде отговорен компетентно от хора които са ползвали и 2те само :)

аз не съм и ще се въздържа, само ще спомена че съм пробвал в пулт със разни лампови преампи, спикър симулации и какво ли не и резултата пак не ме кефи - друго си е китарния говорител :)

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
имал ли си и POD?

Ами да и в момента го имам :) но като цяло аз съм на ясно кои е наи добрия звук просто правя компраомис за сметка на по лесната преносимост защото доста често ми се налага не съм имал възможност да чуя GT8-цата директно в пулта и за това питам :) чувал съм че Line 6 били наи добри в това но никак не ми харесахат тия AMPS :)

Редактирано от pepata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имал ли си и POD?

Ами да и в момента го имам :greenangel:

 

въпроса ми беше насочен към човека, който горещо ти препоръчваше босс, щото го имал а за теб разбрах - прочетох ти въпроса :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...много хора са имали ГТ8...ама и много хора са го продали...аз му се възхищавах цели два месеца...слад което се примирявах с него като удачен компромис още два месеца...и после почнах да не мога да го трая...когато се отървах от него бях безумно щастлив...мисля че по сходен начим би еволюирало отношението ми към Лайн6...и ако питаш мен не си подменяй процесора...който и да вземеш ще бъде същата простотия...лесни и качествени звукови решения няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи POD съм нямал,но съм го чувал.Наистина е много як,но определено за мен GT8 ми върши по-добра работа.Доскоро с GT8 имах проблеми,бече го настроих и постигнах до някаде звука който ме кефи.Свиря по бързи и технични неща и с GT8 определено успявам да ги направя,това неозначава че с под няма да станат.Всеки за себе си момчета,според парата :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.