Jump to content
Българският форум за музиканти

Хора, това момиче ме съсипа


tocata

Recommended Posts

Прав си като железопътен стълб, ман.

Има тема във вокали за MusicIdol. Нора, съм я чувал доста пъти и от отдавна - пее в пиано барове по принцип, а и по няколко други повода. Бтв. вторият човек, с който пеят - Стефан - така пее песни на Лили Иванова, че първият път, в който чух три пъти се приближавах да видя дали самата тя не е. Лудница са.....

Но снощи смаза направо :)

Въобще този кастинг е много добър.

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да френде, но исках да отворя спрециална тема за Нора Караиванова тук........ тя го заслужава...

За мен лично ги изтърбушва всички от тоя сезон на м.аидъл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вторият човек, с който пеят - Стефан - така пее песни на Лили Иванова, че първият път, в който чух три пъти се приближавах да видя дали самата тя не е.

 

Въпрсният Стефан пееше доста често в Караоке бара в Бургас

Мислех си, че са пуснали Лилито на диск, като се обърнах първия път и като видях, че някакъв пич пее, направо останах без думи

Реакцията на тези, които не са го чували е:

"Глей го тоя бе, това не може да е истина"

голям майтап е да гледаш реакциите на околните, които го слушат за пръв път :help:

Редактирано от solo5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде по-лекичко,де,не е кой знае какво....елементарна имитиация,а ако го пробвам момето да изреве поне 30-ина парчета на вечер едва ли ще се справи...но както си решите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав си братле, не става за кръчмарския ти бизнес :thumbs_up:

Редактирано от IgniteAll
Нарушение на правилото за цитат на предишен коментар.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да френде, но исках да отворя спрециална тема за Нора Караиванова тук........ тя го заслужава...

За мен лично ги изтърбушва всички от тоя сезон на м.аидъл

 

И хубаво си решил. Аз поствах 4 пъти теми за Нора в сайта на МИ, но модераторите ги трият до 5 минути макс. Сигурно не ми харесват правописа, как мислиш? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
айде по-лекичко,де,не е кой знае какво....елементарна имитиация,а ако го пробвам момето да изреве поне 30-ина парчета на вечер едва ли ще се справи...но както си решите...

 

Знаеш ли ,реших да отида в пиано бара в които тя работи,уверих се точно в противното на това което казваш.

ТЯ пее около 30-ина песни и то по начина по които пее в клипа по-горе.М/у другото,говорих с нея ,имаше проблеми с гърлото.....а на клипа е мн.зле,била е с големи болки в гърлото....

Хубаво е да сме сигурни в това което говорим!!!

 

Чух и Стефан, изкефи ме, наистина са голямя фурия двамата!!!

 

 

Поздрави!!!

Б.

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концерта на момичетата от Мюзик Айдъл онази вечер беше най- хубавото нещо излъчвано по БГ телевизиите напоследък!Изпълнението на Нора беше брилятно !Айде стига с тая гадна българска завист!Момичето пее и то пее страхотно ~Изяжте си ушите ,че не можете като нея !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч съм от този тип музика но ми направи впечатление, че не само знае какво да прави с гласа, но и с микрофона. Не е истина колко вокалисти просто хващат микрофона и го държат на едно място независимо дали пеят тихо или силно или пък допреди малко са шепнели и почват да крещят - тежко им на озвучтелите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм още в шок и не мога да повярвам какви хора са събрали за Мюзик Айдъл тази година. Направо ме е яд, че не мога да го гледам. Нора е страшна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде по-лекичко,де,не е кой знае какво....елементарна имитиация,а ако го пробвам момето да изреве поне 30-ина парчета на вечер едва ли ще се справи...но както си решите...

 

Знаеш ли ,реших да отида в пиано бара в които тя работи,уверих се точно в противното на това което казваш.

ТЯ пее около 30-ина песни и то по начина по които пее в клипа по-горе.М/у другото,говорих с нея ,имаше проблеми с гърлото.....а на клипа е мн.зле,била е с големи болки в гърлото....

Хубаво е да сме сигурни в това което говорим!!!

 

Чух и Стефан, изкефи ме, наистина са голямя фурия двамата!!!

 

Поздрави!!!

Б.

Йо, френд :) Голяма работа са мдам :)

Абсолютно си пее без никъв проблем девойката нон-стоп така. Аз направо се учудвам, че покрай цялото това натоварване около Айдъла, продължава да бачка и в пиано бара, въпреки че има финансова мотивация там де :) Но требва да си пази гласа повечко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концерта на момичетата от Мюзик Айдъл онази вечер беше най- хубавото нещо излъчвано по БГ телевизиите напоследък!Изпълнението на Нора беше брилятно !Айде стига с тая гадна българска завист!Момичето пее и то пее страхотно ~Изяжте си ушите ,че не можете като нея !

 

 

На истина ......краино врвме е да спрем с прословутата завист и да се радваме на можещите от сърце ........живота ще ни бъде по-красив и по-лесен.....стискам палци на :greenangel: Нора ;) тази вечер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.