Jump to content
Българският форум за музиканти

Freeamp


JimBeam

Recommended Posts

Ще може ли някой да ми даде някакъв линк за далнлоад на програма ФрийАмп.До сега търсих в нета и нито 1 линк неработеше.Гледах и в темата по горе и тама неработи линка.Аре плс някой ако може да ми драсне едно лс,ако я има,щото разбрах ,че е хубава програмата,а и е напълно легална.

Редактирано от JimBeam
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, в кой нет си търсил? Или чичко Гугъл ти е непознат? http://www.hitsquad.com/smm/programs/FreeAmp/

Редактирано от presly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре ми е познат чичо гугъл и вчера се рових цял следобед в него да намеря нещо което бачка.Това го намерих обаче не е нещото което ми трябва.ФриАмпа като го отвориш ти покзва едни педалчета с ефекти(поне това се вижда на снимките,а и така ми казаха),а това е май някво мп3 ли дедазнам какво е.http://www.kvraudio.com/get/1786.html ето това ми трябва обаче с работещ линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ ами и това го намерих обаче нещо немога да го разбера.До колкото аз си го превеждам като отворя нали инфото ми пише да направя нужния брой Длл файлове самоче с ралични имена и после да ги стартирам по одтелно или нещо такова.Направих 10тина някаде обаче нещо немога да го чатна после както да прая,тоест с какво да ги отворя.

There is a work-around - Copy and paste the .dll file and rename (example) FA3_Full.dll copy\paste and rename FA3_Full2.dll, FA3_Full3.dll. You may make as many copies as you need instances just give different names to all of them and load them seperate. Sorry about the bug will fix as soon as I can fix.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линкът на Блекбърд си бачка, никаква драма няма там. Сваляш и слагаш във вст хост по изнор и си готов. А това дето си го постнал се отнася единствено за потребители с многоядрени процесори - имало някакъв бъг - пише го точно 2 реда над постнатото от теб. Проблемът там явно е, че като наслагаш ефекта на няколко писти едновременно започва да прави мизерии, затова копираш файла с различни имена еди си колко пъти, колкото писти ти трябват там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Guitar Rig 3 ще ти свърши същата работа.А вътре има всичко:

от ампове,ефекти,кабинетни симулации и колони до педалиера,каквато търсиш.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guitar Rig 3 ще ти свърши същата работа.А вътре има всичко:

от ампове,ефекти,кабинетни симулации и колони до педалиера,каквато търсиш.

Поздрави

 

 

...само дето не е FREE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.