Jump to content
Българският форум за музиканти

Sweet Pipe'o Mine


Recommended Posts

http://media.putfile.com/sweet-pipeo-mine2 винаги ми е харесвала идеята за метал с българска гайда и ме е яд че нямах време да го измисля по добре,но за 2 часа толкова
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

БРАВО ,ЕВАЛА.Ама ме измъчват тия софтуерни тупани,плачка си за живи. :thumbs_up:

Ps Тая работа че ни умори.

Редактирано от izhvurlen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей , че готино звучи гайда с ел.китара :thumbs_up: ...Само и една народна певица липсва с по-тежки бек вокали :rocker: Защо не вмъкмеш пак гайдата някъде по средата с някакъв по-лек момент и мелодия ? :jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз винаги съм се кефел на тия идеи супер много! Ама тука нещо, много отделни ми звучат двете неща. В смисъл не ми се връзват, китарата с тоя риф и гайдата отгоре. Иначе има, определено има накъде! Включи гайда и по-нататък след интрото или нещо такова. Мойте идеи де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ако гайдата и китарата бяха в една тоналност, докато звучат заедно, щеше да ми хареса повече, но така звучи интересно. Може би трябва да помислиш да поработиш с някой гайдар сериозно:whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sheep gone mad! :girl_cray2:

Някак малко ми се разминават гайдата и китарата ритмически, иначе идеята е куул. Повече гайда трябва обаче :) Гайда с дистър, може би? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина идеята е гениална, нищо, че не е перфектно, много ясно, че тук повечето неща са правени в домашни условия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

псуващ овчар,гайда и метал :) :) :)

Cool.

Извода от всички мнения, братле - повече псуване, повече гайда, която повече да си пасва с китарата.....абе слагай да има повече :)

Редактирано от Crimson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.