Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Имам едно питане към модераторите ,понеже вие сте по навътре с интернет,защо не направите някакво предложение към българските фирми които имат сайтове за разпространение по интернет на школи ,музика ,дори и музикални инструменти в България, сами да рекламират стоката си в форума .Това ми хрумна като идея като си отварях пощата в mail.bg ,при отварянето ми излезнаха сумати банерчета с всякакви български фирми които рекламират всякакви неща.Мисля че в този форум всеки ще има полза от това хем да следи какви школи и музика излиза на пазара а пък и форума ще се обогати повече като информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума членуват представители, както и управиетли на повечето от музикалните магазини в България. Никой не ги е спрял да рекламират стига да го правят така че да не досаждат на членовете на форума. Защо не го правят си е тяхна работа. Аз също смятам, че биха могли да рекламират доста успешно тук, но има и някои пречки. Понеже това е форум, под всяка тяхна обява някой може да напише не до там доброжелателни или градивни критики. Предполагам, че това е едно от нещата, които ги спира. Иначе всеки е свободен да прави каквото иска стига да се съобразява с правилата. Не се толерират реклами чрез лични съобщения!

:greenball::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента работя във Фактор, но във форума съм като частно лице и така ми е по-гот. Иначе като влизам тук да пиша ще се брои че работя, а сега като влизам кръшкам от работа и ми действа успокоително :):D

 

Сериозно, според мен фирмите могат да си помогнат с обяви на такива места, но това трябва те да си решат, а повечето не са дорасли да мислят по този начин (мое мнение!).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно питане към модераторите ,понеже вие сте по навътре с интернет,защо не направите някакво предложение към българските фирми които имат сайтове за разпространение по интернет на школи ,музика ,дори и музикални инструменти в България, сами да рекламират стоката си в форума .Това ми хрумна като идея като си отварях пощата в mail.bg ,при отварянето ми излезнаха сумати банерчета с всякакви български фирми които рекламират всякакви неща.Мисля че в този форум всеки ще има полза от това хем да следи какви школи и музика излиза на пазара а пък и форума ще се обогати повече като информация.

Адски много ме дразнят всякакви банерчера и такива неща. Изобщо не бих искал да ми излизат такива и тука :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски много ме дразнят всякакви банерчера и такива неща. Изобщо не бих искал да ми излизат такива и тука ;)

не става въпрос да да ти излизат банерчета, по скоро идеята е да има отделна секция за фирми и музикални магазини кадето те да предлагат и да показват музикални инструменти,ноти,щколи,дори звукови карти,абе всичко свързано с музиката и това което ние бихме купили. или пък най-отгоре на форума да се сложи логото на фирмата и като си кликнеш на него да ти излиза ценова листа,някакъв каталог и т.н., да е обяснено при поръчка отвън какво се доплаща върху стойноста на стоката и т.н. наистина хубава идея, но надали повечето от фирмите или дилърите (ако има такива) ще им се занимава да си обновяват каталозите ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе да, по-добре фирмите да се сетят да си плащат за истински уеб страници, които обикновено имат същата функция. Само дето в милата ни родина всеки е на принципа, че най-добрата страница е безплатната страница, правена от някой приятел на фронтпейдж, пък дали ще е функционална, никой не го боли, щото още сме в каменната ера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е нали ставаше въпрос за улеснение на нас.. обикновените музиканти,потребители и евентуални клиенти.. то е ясно че няма да е кой знае какво, но пък поне да постват каталози и някоя и друга ценова листа.. мисля че има един юзер който в купува продава редовно си поства разни оферти и линкове даже дава.. нещо такова да се направи но принципно в отделна секция.. където да може и да се коментира предложената стока.. от тук нататък вече фирмите ако проявят интерес да се разберат с администраторите на форума.. все пак ако те си направят труда да направят качествена реклама на своите стоки могат само да спечелят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ако позволявате да се прави безплатна реклама във форума Ви сте живи умрели :blink:

Въведете сурови правила, това е зобре за форума, защото парите получени чрез реклама ще може да се реинвестират.

Ще Ви дам следния пример:

Във www.photo-forum.net се трият опитите за реклама на тези, които не си плащат (това не е само при тях) Отделно се правят маса конкурси, на които спонсори са и едни от големите фирми продаващи фото техника. Собтвениците на форума направиха и фото студио, които може да бъде наето за определен брой часове срещу заплащане, като мисля че има преференции за съфорумците. Ако последвате техния пример ще гарантирате живота и развитието на този чудесе форум :cheers:

 

P.S. тази си позиция ще я пусна в нова тема, защото може да има доста хора, които да не я видят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.