Jump to content
Българският форум за музиканти

Още едно за цвят!


Recommended Posts

Тoва парче е в стил транс-денс :ph34r: .... надявам се почитателите на транс и денс да не обиждат (майтап да става) ...... дано ви хареса

 

New York Morning

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино :) Мисля да влезе в следващата компилация за колата и да си го пускам като карам вечер късно из града :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино :) Мисля да влезе в следващата компилация за колата и да си го пускам като карам вечер късно из града :D

Благодаря ти , много ме радва това! :D :green: :D :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D цикли малко ама тва е идеята, те такова ми се праи ама с акустични китарки за соло, малко класическа китарка, ко ше каеш :), представям си и някви вокали пап шу уап пап, зарежда като редбул, егати пауъра, абе знаеш за какво става дума ти, напред си :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D цикли малко ама тва е идеята, те такова ми се праи ама с акустични китарки за соло, малко класическа китарка, ко ше каеш :D, представям си и някви вокали пап шу уап пап, зарежда като редбул, егати пауъра, абе знаеш за какво става дума ти, напред си :D

Прав си ...... все се каня да понаправя нещо с вокали ама текст не мога да измисля , пък все залъгвам хората (включително и някой от форума) , че ще сглобим заедно нещо по вокално .... ама семейните задължения си казват тежката дума ...... дано ми остане време за нещо по завършено ...... :):D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много приятно и веселяшко, като че ли на моменти се престараваш с уа-уа-то(тва си е само мое мнение) ама като цяло е супер :):D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска,

звучи много грууви-само така :cheers::dance: .Кефи ме само дето уа-уа китарата на моменти ми се струва че свири кво и падне върху хармонията,би било яко ако знаеш хармонията на парчета да я рехармонизираш малко с по-джази акорди и уа-уа педала.Иначе също ме кефи как си направил насечения псевдо синт със ПОД-а(звучи като октавен фъзз-много яко).Само така!Много яко!

 

Владо

 

П.С. Между другото Лайн 6 оздадоха едни пакети със повече усилватели и ефекти за ПОд хт-то и аз си ги взех всичките има страшни манияшки аналогоже синтове за китари.Ако искаш прати ми бекинга на парчето и мозе да направим некоя колаборация :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.