Jump to content
Българският форум за музиканти

Hsh Pickguard


Daniel_V

Recommended Posts

Здравейте хора... Вече 2-ри месец си търся черен 3-пластов HSH пикгард по софийските муз. магазини.

Дайте някаква идея от къде мога да изкопая такова чудо , че имам едно много яко комплектче адаптори.

В РФ момчетата имат само HSS и то бял.

В М. Джам ми казаха че мога да си го поръчам...ама доставката още толко...е мерси :recourse:

В останалите имат само SSS...

 

Междо другото и HH ми върши работа... за мидъла S дупката мога да я резна :recourse:

 

Хайде! Лека вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то по тая логика и от HSS можеш да си резнеш за HSH ...

 

Абе не съвсем... Няма да стане добре... При S отвора е много лесно щото няма ръбове... а и Сингъла който ще седи там е малко по-различен и не влиза отдолу ами се бута отгоре и тогава се затяга(Странен тип Double-Rail). И дори да не стане перфект разрез то си има малка рамка която ще скрие кривината...докато при хъм-овете ще си личи ако кривне. Та затова HH ми е по-лесен за обработка.

Мислех и за лазерно рязане... ама излиза много по-скъпо...

 

Ама най-добре си е да си е HSH и да не се занимавам с глупости да режа :recourse:

Редактирано от cRyStaL_gUiTaR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе пичове дайте некви идеи къде мога да изкопая такова гард-че...

 

Друго се сетих сега да питам...колко горе-доле излиза да си поръчам да ми го доставят от  РФ или Мюзик Джам?

Ако е нещо малко да поръчам направо един готов HSH 3-пластов гард и две капачки като на EMG-тата и да си свиркам.

 

Аре мерси и със здраве...

 

:wallbash:  признавам си :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами китайски в рф беше 20-30лв, фендер бял към 50, а черен май още повече

рекорда обаче е червения (който си променя цвета) за 100 и нещо си лева :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да разцъкаш из ebay.com,там не може да няма.На много хора им се струва сложно и несигурно,но с необходимото проучване...нещата са ок.аз цяла китара си взех от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.