Jump to content
Българският форум за музиканти

А когато няма къде да пеете ....


SaturninE

Recommended Posts

Ако сте свикнали да си пеете постоянно вкъщи да си работите по гласа сами , ...Но да дойде момент в който трябва да се съобразявате с някой ?Тогава какво правите ?Не мога да си пея и ше се побъркам ;(.Не мога да отида на караоке ,защото не обичам да ходя без да съм си изрепетирала т'ва дет ше пея.Мисля че ако не предприема някакви мерки гласа ми ще апострофира :thumbs_up: Дайте съвет ,някакви уроци нещо...:thumbs_up:

 

Привет на всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, добре ше е ,но някой да каже кой дава уроци в тая София...А най-добре ше е в групичка ,но се разделихме с мойта група ,дебааа за кво трябваше да уча в тая София пфффф :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина хвани се в някой хор или някъде на уроци и ще се преродиш, като нов човек. И аз бях така доста време, няколко години, добре че сега се хванах да пея във вокалната група на университета ми в Бургас и за 3 месеца успях да постигна МНОГО много :hysterical: има и къде да си репитираш на воля и всичко, за караокето да не коментираме концертите всяка седмица по 1-нъж :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, добре ше е ,но някой да каже кой дава уроци в тая София...А най-добре ше е в групичка ,но се разделихме с мойта група ,дебааа за кво трябваше да уча в тая София пфффф :D

 

Пиши ми ще измислим нещо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ми гадно е ,ако човек няма възможност къде да пее,по различен ред причини,които за всеки човек са специфични и лични.При мен е кофти ,че лятото просто нямам практическата възможност да пея,дори давам твърде голяма почивка на гласа си.Затова пък като приключи летния сезон, зимата си наваксвам пропуснатото от лятото в неотразимото и култовото,така обичано от нас бургазлии , бургаско караоке.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина хвани се в някой хор или някъде на уроци и ще се преродиш, като нов човек. И аз бях така доста време, няколко години, добре че сега се хванах да пея във вокалната група на университета ми в Бургас и за 3 месеца успях да постигна МНОГО много :metalist: има и къде да си репитираш на воля и всичко, за караокето да не коментираме концертите всяка седмица по 1-нъж :thumbup:

Напълно съм съгласна с теб ,че чевок се чувства най-жив когато работи над себе си! :greenangel: Не съм много почитател на хоровото пеене,доста ми е ограничено,ако ме разбирате! Мечтая си някой ден в Бг(ако все още няма, де) да направят нещо като госпал хоровете в Америка. :wallbash: Там се пее живо и диво , :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ми гадно е ,ако човек няма възможност къде да пее,по различен ред причини,които за всеки човек са специфични и лични.При мен е кофти ,че лятото просто нямам практическата възможност да пея,дори давам твърде голяма почивка на гласа си.Затова пък като приключи летния сезон, зимата си наваксвам пропуснатото от лятото в неотразимото и култовото,така обичано от нас бургазлии , бургаско караоке.

Е,значи сме на едно мнение ,че караокето в Бургас( това което е в кукления тетатър) е едно от най-добрите . :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако приемеш хоровото пеене като загрявка преди основната тренировка, само можеш да спечелиш много.

 

Иначе по темата, в много кофти ситуация си, и аз съм била в такава. Има 3 варианта:

-да пееш по улиците без да ти пука, че ще те помислят за луда. :cheers2:

-да пееш тихичко, да не се чува много много (много кофти вариант)

-да си намериш група с репетиционна :cheers2:

гласа ми ще апострофира
Предполагам си имала предвид атрофира? :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако приемеш хоровото пеене като загрявка преди основната тренировка, само можеш да спечелиш много.

 

Иначе по темата, в много кофти ситуация си, и аз съм била в такава. Има 3 варианта:

-да пееш по улиците без да ти пука, че ще те помислят за луда. :bravo:

-да пееш тихичко, да не се чува много много (много кофти вариант)

-да си намериш група с репетиционна :lol:

гласа ми ще апострофира
Предполагам си имала предвид атрофира? :)

 

ХаХ :slap: Атрофира съм имала предвид.Думи пароними какво да ги правиш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина хвани се в някой хор или някъде на уроци и ще се преродиш, като нов човек. И аз бях така доста време, няколко години, добре че сега се хванах да пея във вокалната група на университета ми в Бургас и за 3 месеца успях да постигна МНОГО много :metalist: има и къде да си репитираш на воля и всичко, за караокето да не коментираме концертите всяка седмица по 1-нъж :metalist:

Напълно съм съгласна с теб ,че чевок се чувства най-жив когато работи над себе си! :metalist: Не съм много почитател на хоровото пеене,доста ми е ограничено,ако ме разбирате! Мечтая си някой ден в Бг(ако все още няма, де) да направят нещо като госпал хоровете в Америка. :) Там се пее живо и диво , :metalist:

 

Аз нямах предвид хоровео пеене :metalist: иначе идеята ти за госпала е супер :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина хвани се в някой хор или някъде на уроци и ще се преродиш, като нов човек. И аз бях така доста време, няколко години, добре че сега се хванах да пея във вокалната група на университета ми в Бургас и за 3 месеца успях да постигна МНОГО много :lol: има и къде да си репитираш на воля и всичко, за караокето да не коментираме концертите всяка седмица по 1-нъж ;)

Напълно съм съгласна с теб ,че чевок се чувства най-жив когато работи над себе си! :D Не съм много почитател на хоровото пеене,доста ми е ограничено,ако ме разбирате! Мечтая си някой ден в Бг(ако все още няма, де) да направят нещо като госпал хоровете в Америка. :) Там се пее живо и диво , :metalist:

 

Аз нямах предвид хоровео пеене :) иначе идеята ти за госпала е супер :)))

Да ,голяма мания е госпъла,само ,че за жалост в България малко хора оценяват красотата на този стил музика.И аз си мечтая да посетя някога госпъл негърски хор, сигурно ще е уникално преживяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.