Jump to content
Българският форум за музиканти

Плъгини и плъгинчета Dx, Vst


mengel

Recommended Posts

хехехе.... лошото е, че няма и да се оправиш.....  :lol:

Без коментар ... Безплатни уроци не давам, но про4ети какво е написал SYNCHU и може да нау4и6 не6то пове4е от това което знае6 ... :read: :read: :read:

Със здраве да си ползва6 плугините :wall: , и барем 4уем не6то накрая и от тебе, 4е да се нау4им как се ползват :)

Ади, да се махам 4е пак по4на да ми лази6 по нервите и май 6те се занимавам персонално с теб, но май не само по Интернет ...

Дан, карай го по-спокойно :lol:

безсмислено е да се карате. Просто всеки от вас се стреми към различни неща :)

 

Освен това тиимаш три аксис а филе няма хаха :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)
Без коментар ... Безплатни уроци не давам, но про4ети какво е написал SYNCHU и може да нау4и6 не6то пове4е от това което знае6 ...  :read:  :read:  :read:

Със здраве да си ползва6 плугините  :wall: , и барем 4уем не6то накрая и от тебе, 4е да се нау4им как се ползват :lol:

Ади, да се махам 4е пак по4на да ми лази6 по нервите и май 6те се занимавам персонално с теб, но май не само по Интернет ...

хахахахах палячо толкова ли си навит да ми врятнеш една свирчица....аз си мислех че си бил китарист а то каква била работата..... Наистина страшно ще се радвам да се позанимаеш с мен лично... В края на август ще съм в БГ заповядай!!!! Ама се погледни в огледалото какъв си сопол първо и се замисли, че наистина ще ти се случи случица.... А уроци-те изглежда и те ще са в по-горе дефинираната насока -- не мерси ... твойте уроци ако са ти като всичко друго можеш нали знаеш къде да си ги скриеш......

Айде разкарай се!!!! мръсотията по подметките на обувките ми заслужава повече внимание от теб!

Редактирано от phile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
хехехе.... лошото е, че няма и да се оправиш.....  :lol:

Без коментар ... Безплатни уроци не давам, но про4ети какво е написал SYNCHU и може да нау4и6 не6то пове4е от това което знае6 ... :read: :read: :read:

Със здраве да си ползва6 плугините :wall: , и барем 4уем не6то накрая и от тебе, 4е да се нау4им как се ползват :)

Ади, да се махам 4е пак по4на да ми лази6 по нервите и май 6те се занимавам персонално с теб, но май не само по Интернет ...

Дан, карай го по-спокойно :lol:

безсмислено е да се карате. Просто всеки от вас се стреми към различни неща :)

 

Освен това тиимаш три аксис а филе няма хаха :(

Страшно се кефя просто да ме заплашват .... особенно така детски -- щяло да ми се случи нещо ... хахаххаха.... А това кой колко акс-а има каква връзка има в раздела софтуеър?!?!?!?!? (а бтв това че тази която съм поръчал не е пристигнала не значи че седя на сухо, ;) ..... come on)

Редактирано от phile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Без коментар ... Безплатни уроци не давам, но про4ети какво е написал SYNCHU и може да нау4и6 не6то пове4е от това което знае6 ...  :read:  :read:  :read:

Със здраве да си ползва6 плугините  :wall: , и барем 4уем не6то накрая и от тебе, 4е да се нау4им как се ползват :curse:

Ади, да се махам 4е пак по4на да ми лази6 по нервите и май 6те се занимавам персонално с теб, но май не само по Интернет ...

хахахахах палячо толкова ли си навит да ми врятнеш една свирчица....аз си мислех че си бил китарист а то каква била работата..... Наистина страшно ще се радвам да се позанимаеш с мен лично... В края на август ще съм в БГ заповядай!!!! Ама се погледни в огледалото какъв си сопол първо и се замисли, че наистина ще ти се случи случица.... А уроци-те изглежда и те ще са в по-горе дефинираната насока -- не мерси ... твойте уроци ако са ти като всичко друго можеш нали знаеш къде да си ги скриеш......

Айде разкарай се!!!! мръсотията по подметките на обувките ми заслужава повече внимание от теб!

Абе малоумник нещастен.. Нали ти казах и преди, че си едно нещастно третокласно даже лайно. И нали ти казах, че не искам да те виждам нито тук нито в реалния живот, но щом си много смел, КЪДЕ КАЗА ЧЕ ЩЕ СИ В КРАЯ НА АВГУСТ, че да дойда с кеф и да еба тебе, и майка ти и сестра ти оттук до БГ и обратно? Кажи къде си, пък малко по-късно ще разбереш кой сопол, кой свирка, кой ФИЛЕ и кой пържола. :no: Да те еба в боклука нещастен! :no: Май забрави, че те предупредих, че се репчиш на не когото трябва и заплахите ми нямат нищо общо с детинството и прочие. :) Гарантирам ти, че ще те пребия като куче, като много десетки смелчаци в тоя живот :P Ти просто ще си следващата жертва ;) Та къде ще си ???

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехехе.... лошото е, че няма и да се оправиш.....  :curse:

Без коментар ... Безплатни уроци не давам, но про4ети какво е написал SYNCHU и може да нау4и6 не6то пове4е от това което знае6 ... :read: :read: :read:

Със здраве да си ползва6 плугините :wall: , и барем 4уем не6то накрая и от тебе, 4е да се нау4им как се ползват :no:

Ади, да се махам 4е пак по4на да ми лази6 по нервите и май 6те се занимавам персонално с теб, но май не само по Интернет ...

Дан, карай го по-спокойно :no:

безсмислено е да се карате. Просто всеки от вас се стреми към различни неща :)

 

Освен това тиимаш три аксис а филе няма хаха :P

Фюрер, на туй лайно Филе/Пържола тази лайнарска проява му е за втори път. Първия път модераторите бързо му изтриха лайната от форума, та почти никой не разбра за това което се случи, но тоя път ще го накажа. Нека да се смее той, детинско било. Като го намеря лично, друга песен ще пее ;) Но това ще е моя грижа. Не ми се случва за първи път да пребия някое лайно като него, и с него това няма да свърши ;) Но нека да не приказвам много, че ще вземе да не се върне в края на Август, и тогава трябва да еба само майка му и сестра у. Нека и той да е там в бройката ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.