Jump to content
Българският форум за музиканти

Mesh Heads


Recommended Posts

Здравейте,

 

Има ли някой информация мога ли , без да се налага да поръчвам от чужбина, да намеря магазин в България, от който да мога да си купя Mesh Heads за комплект с размери 22, 10, 12, 13, 14, 16 ??? Ще съм много благодарен ако някой знае нещо и то истинско, т.е. отивам и си ги купувам, а не - ами ще ви ги доставииим, ама... може и да не стане. Мисля че ме разбирата, какво имам предвид.

 

Благодаря предварително! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложна работа,нямат в нали4ност тук, и какво излиза трябва да 4ака6 толкова колкото да си ги поръ4аш от томан! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Има ли някой информация мога ли , без да се налага да поръчвам от чужбина, да намеря магазин в България, от който да мога да си купя Mesh Heads за комплект с размери 22, 10, 12, 13, 14, 16 ??? Ще съм много благодарен ако някой знае нещо и то истинско, т.е. отивам и си ги купувам, а не - ами ще ви ги доставииим, ама... може и да не стане. Мисля че ме разбирата, какво имам предвид.

 

Благодаря предварително! :yes:

 

Има каквото търсиш в магазина на Протехника в Дружба, под моста за летището. На Вик Фърт са и струват около 100 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това цената на сета, който посочих ли е или за бройка?А може ли да кажеш адрес или телефон на тоя магазин(не съм от София), та да осъществя някаква връзка?Ще съм много благодарен!!!

Редактирано от niki123bg
Нарушаване на правилата за цитиране на предишни мнения
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам предвид не заглушители(които се слагат върху кожите), а "Меш кожи", ако мога така да се изразя, защото то не е кожа, а е платняно(грубо казано).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам предвид не заглушители(които се слагат върху кожите), а "Меш кожи", ако мога така да се изразя, защото то не е кожа, а е платняно(грубо казано).

Разгледай тук!

меш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това цената на сета, който посочих ли е или за бройка?А може ли да кажеш адрес или телефон на тоя магазин(не съм от София), та да осъществя някаква връзка?Ще съм много благодарен!!!

 

http://pro-technica.com

 

Тук има контакти. Ако решиш да им звъниш да ги питаш драсни тука кво са ти казали, че и аз имам интерес!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.