Jump to content
Българският форум за музиканти

V-amp Pro ампове и симулации - разпределение


keeper

Recommended Posts

Има ли някой точно разпределение 32 амп-а и 15 симулации - коя на кой номер на кой амп или спийкър симулация отговаря.

 

Нещо такова ама подредено с номера:

 

http://www.behringer.com/LX1-pro/models.cfm?lang=eng

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж страница 13 на упътването:

 

http://www.behringerdownload.de/V-AMPIRE_V...2_ENG_Rev_D.pdf

 

Това ли имаш предвид?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съвсем - това на 13-та страница не е съвсем точно - трябва ми това към което съм дал линк само че с цифри отпред 1,2,3........ на кое място стои съответния амп или симулация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм запознат специално с продуктите на берингер, но обикновено при тия джаджи логиката е друга: "presets" не съответстват на възможните амп-симулации, ами са просто примерни комбинации (които според тях звучат добре). за да разбереш на коя позиция коя симулация е използвана правиш следното: избираш примерно 1-ва позиция и натискаш бутона за промяна на различните параметри (обикновено "set" или нещо такова - все едно искаш да смениш запаметения ефект примерно) - тогава можеш да видиш кой "амп" е използван на тая позиция.

 

за да изпробваш всички амп-симулации е най-добър следния вариант: слагаш примерно първа позиция и изключваш всички ефекти така че само амп-симулацията да е включена. след това просто минаваш подред всички ампове и ще знаеш кой как звучи горе долу.

 

малко сложно за обяснение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Keeper, не мога да разбера какво точно ти трябва.

 

Какво е това 1,2,3. . . ? Номерата на банките ли? Тогава трябва да има 1 A, 1 B, 1 C, 1 D, 1 E; 2 A, 2 B, 2 C, 2 D, 2 E и така до 25. . . И това го има на сайта - PRESET LIST.

 

Но не мога да разбера за чий Х ти трябва списък, различен от този в упътването. Амповете са си написани на предния панел и се виждат с просто око - дори да имаш готов звук отнякъде, веднага можеш да видиш с кой амп е правен като погледнеш кой светодиод е активен. Ако свети "17-32" на дисплея, значи активният амп е този с по-дребния шрифт написан отдолу. А кабинет симулациите се виждат като влезеш в менюто едит -> каб симулации (бутон "C"). Означени са с номера, а какво означава всеки номер си пише на стр. 13 в упътването.

 

lx1-pro_front.jpg

 

Обяснявам като за идиот, но наистина не мога да зацепя какво точно ти трябва освен това. . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко това ми е известно - искам да знам например на кой номер от 1 до 32 стои VOX AC30 ............ и така за всичките 32 ампа. Както знам че на 24-та позиция стои VOX AC15 въпреки че там пише BRIT. CLASS A 15W......

 

 

BRIT. CLASS A 15W = VOX AC15

NON TOP BOOST = VOX AC30 W/O TOP BOOST

 

и така нататък.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.