Jump to content
Българският форум за музиканти

Хеви метъл - Песен


Recommended Posts

http://nalbantov.com/Dimi_Nalbantov_War_Line.mp3

Използвал съм различни китари и ефекти / софтуери и лампов преамп/

Смятам да презапиша всички сола само със Squier Strat китарата. Може да я чуете на места ...личи си сингъл коил адаптерите :)

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва май е една идея и половина по-ПОП от чистия хеви метъл ама ху кеърс важното е че е яко и рифовете са много приятни, солата :hysterical::hysterical::hysterical: за звука нищо не мога да кажа щото не съм и голям разбирач обаче "излитащия самолет" всеки път като го чуя...абе страхотия омазва ме просто :thumbs_up: абе изобщо цялата хава е невероятна... ааа и аман от такива музиканти влияят кофти на егото ми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересни индстриъл мотивчета се чуха на моменти,макар че не съм им фен ги слушах май към 6 пъти вече

:)

може би по барабнките има кво да се пипне..ма се съмнявам от друга страна де ,щом си ги сложил такива предполагам че и точно такива си целял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ще я мъча тази песен. Барабаните са работни...не ме кефат...но поне да добия идея за някъв ритъм...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като порастна искам да стана като тебе :rockon:

Страшна песничка , особено откъм сола и звук :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО , да, определено е голяма мания ;) Много готино е станало и ми допада :) С нетърпение чакам да направиш барабаните в окончателен вариант ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.