Jump to content
Българският форум за музиканти

Леко като перце..


Recommended Posts

Лека мелодийка , надявам се да ви хареса . Нещо са ме обзели някакви меланхолий..

 

http://www.esnips.com/doc/594c40cd-87b9-44...d-solo-mox-down

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо така бе, човек? ;)

Яко свириш, но парчето малко "ресторантски" ми звучи да ти кажа честно... 80-тарски, Слънчев брягски... с МИДИ барабаните отзад. Както винаги лично и неангажиращо мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо така бе, човек? :)

Яко свириш, но парчето малко "ресторантски" ми звучи да ти кажа честно... 80-тарски, Слънчев брягски... с МИДИ барабаните отзад. Както винаги лично и неангажиращо мнение.

 

;):rocker::hysterical: :hysterical: "Слънчев брягски... с МИДИ барабаните отзад" - готино не се бях замислял в този аспект .

Тупаните са готов бекинг от нета , пък те как са ги дялкали незнам .

 

Благодаря за коментара , може бе ми е обзела носталгия по Слънчев бряг - " Оркестър без име " или нещо такова , хахах хаха ха аха аха .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го слушах(може би повлиян от коментарите), ми се прищя да направим едно рекламно клипче на Слънчев бряг(може и на коняка) върху тази музика.По БНТ преди време пускаха такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.По БНТ преди време пускаха такива.

 

 

Е това е наистина комплимент , БНТ са лидерите на хубавата музика :cheers2::);):hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

А за коняк съм навит винаги :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам подобни идеи. Предложи я за фон на БНТ. Докато я слушам, изплува ми един класически кинескоп с картини, запълващи ефирното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че все пак под някаква форма ви е допаднало , пък било то и като фон на БНТ . Смятам да го продам на БНТ и да изкарам десетки левове , хахаххаха . Да си купя едно процесорче както се казва - - - - - - -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.