Jump to content
Българският форум за музиканти

Joe Satriani Scales


Recommended Posts

абе гледам в сървъра ми има едно видео на Сатриани - SCALES AND SOLOING LESSONS.си4ко изглежда ок но идиота който го е качил на сървъра го е качил без звук :angry: та въпросът ми е някои от вас ако го има да му дам маила си да ми го прати ако може или да ми даде линк със видеото (+ ЗВУК) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе гледам в сървъра ми има едно видео на Сатриани - SCALES AND SOLOING LESSONS.си4ко изглежда ок но идиота който го е качил на сървъра го е качил без звук ;) та въпросът ми е някои от вас ако го има да му дам маила си да ми го прати ако може или да ми даде линк със видеото (+ ЗВУК) ;)

може да нямаш необходимите кодеци

дръж го това е находка :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаххаа;)

а добре де другаде от къде мога да си намирам такива яки уроци? ;)

знам за Е-мулето,но явно съм адски зле щом даже ми обясняваха и пак не мога да го ползвам:angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее на мене поне картина ми върви:angry:и то с какво качество........мани мани!но

се пак да се радваме че го има даже и в такова качество!то да тръгне пък ако ще да е с резолюция 128 Х 240 пак ще се кефя:angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли GSpot и спри с мъките :)

 

ама вие искате хем душата в рая хем *ура докрая...........

:angry::lol::) sorry offtopic

тва звучи като: действа без загряване, изтегли своя GSpo"r"t, намажи и спри мъките :angry: почуствайте облегчението с ....

 

в най-добрите sex shop-ове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли GSpot и спри с мъките :)

 

ама вие искате хем душата в рая хем *ура докрая...........

:lol::):) sorry offtopic

тва звучи като: действа без загряване, изтегли своя GSpo"r"t, намажи и спри мъките :angry: почуствайте облегчението с ....

 

в най-добрите sex shop-ове

напълно безвреден и екологично чист продукт :D

почувствайте разликата :lol::lol::lol::lol::lol::lol::angry::lol::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли GSpot и спри с мъките :D

 

ама вие искате хем душата в рая хем *ура докрая...........

:lol::):) sorry offtopic

тва звучи като: действа без загряване, изтегли своя GSpo"r"t, намажи и спри мъките :angry: почуствайте облегчението с ....

 

в най-добрите sex shop-ове

напълно безвреден и екологично чист продукт :D

почувствайте разликата :lol::lol::lol::lol::lol::lol::angry::lol::):)

леле ше взема да оtвoря една тема лигня, човека се възмути кви глупости пишем и е прав де

 

иначе за джингъл на рекламата предлагам песента Няма не искам няма недей... ставам злодей, на която Мишо Шамара ще приглася Smack my бич up. Рекламната кампания ще се води от моя аватар, а Д Чая ще направи ексклузино интервю с Паркетния Лъв, който да потвърди, че изцяло натуралния продукт с екстракт от магданоз е клинично тестван и подходящ за диабетици. Промоцията ще се състои в клуб Спартакус и Червило. Поради зачестилите прояви на тероризъм на входа всеки ще бъде проверяван щателно :green: и следен от камера :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте на ПМ линкче за това видео, моля! :D

:) мога да ти го пратя на маила ако искаш,щото аз си го дръпнах от локалния!а ти ако не си към моя доставчик няма да можеш да влезеш в него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.