Jump to content
Българският форум за музиканти

Откъс с източен привкус


synchu

Recommended Posts

Много интересно звучи а и удърните са доста ефекни и се вързват към това звучене според мен :greenball:

Иначе направо си реве да избухне изведнъш като че ли :):rolleyes:

 

Продължи го и дано има изненада от към :)

Редактирано от f1_sound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи ми много хроматично отначалото. Какви скали ползваш?

 

Аз лично много се забавлявам с ориенталски хави напоследък, станало ми е нещо като изкривяване. Ако ми дадеш китара директно започвам да свиря хармоничен минор. :) В тази връзка предполагам че си преслушал вече Art Metal-а на Hellborg и Eklund - индийско до откат. :hysterical:

 

Мисълта ми беше, че е готино като концепция, но трябва да се допипне соло китарата, за да стане по-автентично източно. (Според мен!) :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе 10х за слушането както се казва :metalist:

 

Ами звучи хроматично, защото е хроматично хохохо. Много правилно ман... Останалото е сол мажор/минджор, засега :recourse:

 

Ам' недей така, човек - източното звучене не е само хармонични минори... пък и това е по-скоро с привкус :rocker: Ам' има още копане - това е откъс .... ще следва продължение :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай още, така не е завършено. Бтв, досега не съм чувал такива тупани от теб, но не мога да си кривя душата, че не ми 'аресват, даже много ме кефи, бих турил малко акустичка :no:. доста живо звучи, нещо, което трудно се постига на комп <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реплика: е, то ясно че ориента не е само хармоничен минор, той си е необятен. :D Има десетки източни скали, пък останалото се донаглася на вкус с малко въображение. И аз подкрепям за акустичката, даже ако може да е с метални струни и да се докара на цитра с малко studio magick. :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е планирана една тамбура да вкараме така или иначе :crying: Така че, ще има и 'х'акустично.

 

Проблема в момента е че всичко е разглобено поради ремонтни дейности и разполагам само с рекордера на телефона и вградения мик на лаптопа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.