Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Superchamp Xd - Info


stevie wonder

Recommended Posts

ако някой случайно е притежател на това невероятно ампчеfender superchamp xd моля да сподели мнения ! замислил съм се да си купя едно за репетиции и за другата стая да посвирвам докато приятелката ми спи сладко или докато си гледа сериалчетата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го харесах много този амп, пробвах го в xxxx. лампов е като има и аналогови амп симулации- към 15 да са, с лампов преамп и лампов драйв, 2 канала, както и няки вградени ефекти като дилей ревърб и т.н. Най добре иди го пробвай, но за парите си(към 500) е перфентното ампче

Редактирано от drizzt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за отговорите , - понеже разбрах че ги правят в китай ме притеснява какви лампи са му сложили- да не би да са някои боклуци които на третия месец да трябва да сменям ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мефистотел , -ти като виден капацитет по тази тема какво ще кажеш за ампа цената му е 520 лв струва ли си? ако не каква друга алтернатива има ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,изобщо не се смятам за "виден капацитет",вярвай ми! :)

 

Нямам впечатления от този амп,но по характеристики и спрямо това,за което ти трябва - смятам,че ще ти върши отлична работа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж лампов, пък с цифрови АМР симулации отпред. Супер криво. :)

Сигурно се получава нещо като дифрово процесорче в лампов АМР. Дано резултата е приличен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо не си вземеш нормален класически Fender Champ само с една 6v6 или е много скъп?? мисля че ще звучи 3000000 пъти по-добре от това с процесора :rolleyes:

не съм свирил на истински такъв амп, но съм правил Champ 5F1 и Princeton 5F2-A - разликата му от чампа е ТОНЕ контрола, което намаля средите и променя много нещата, а звука и на 2та е класика :recourse:

а иначе тези ампчета със 6v6 са способни на много джангър - не си мисли че свирят слабичко като 15ватов Frontman

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси но предполагам че калсическия чамп ще е доста по- скъп , а не ми се дават повече пари честно казано ,имайки впредвид че това няма да ми е основния усилвател а само за репетиции и джемчета :hysterical:))

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.