Jump to content
Българският форум за музиканти

нещо баладично и от мен


Recommended Posts

http://zapis4eta.hit.bg/tears.mp3

та това е записчето, соло-подобното както винаги е на прима виста ама маи не е многоого зле, чувстваите се свободни да дадете мнение, препоръка или просто да ме напсувате колко съм некадърен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ми поне тук у нас, като го слушам ми се струва, че солото прекалено назад стои в микса.Аз ти препоръчвам да го миксираш наново , като солото го изнесеш доста по напред.Ма това е мое мнение.Хармонията е екстра, но ми се струва, че е хубаво първо да оформиш някакъв основен мотив (мелодийка) и бързите пасажи да ги синхронизираш с този мотив.Даже, аз ако бях на твое място , бих си пуснал хармонията и бих импровизирал първо само с полвинки ноти (ама само половинки), после само с четвъртини и така докато привикна с движението на хармонията , пък чак после бих се засилил към 16-ни и 32-ни.Ще видиш че хич не е лесно.Абе може и само с цели ноти да пробваш. Айде успех.

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре казано :) Немам какво да добавя освен, че поради гореописаните причини на моменти солото звучи неритмично (в сми изпускаш си темпото ;) ) и наистина се фокусирай около някаква мелодия (че бързането по скалите не звучи добре, когато не е на място като хармония особено....) ;):)

айде роцк форевър !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекси в тебе дреме ама много яко хърка един блусар задушен от металистите в тебе :) кат остарейш ша зблусясаш напълно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.