Jump to content
Българският форум за музиканти

Kenny Wayne Shepherd


lazy

Recommended Posts

абе хора мн ми хареса това изпълнение на тея пичове на voodoo child да не кажа че и вокала по ми харесва от хендрикс и СРВ нищо лично легенди и велики музиканти но... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Kenny Wayne Shepherd е един от най-великите блусари бе как мойе да му викате имитатор. Тва че е направи трибит незначи че е имитатор по скоро ти си имитатор щтото нямаш нито едно авторско парче най вероятно. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай темата за NAMM попаднах случайно на това:

http://www.youtube.com/watch?v=qcB2BtUKKoQ...com/blog/?cat=3

Преди 5 години свирих със съфоромника ни Хилбили (и той ми показваше някакви рифове), тогава (даже и доста по -рано) Кени Уейн и Джони Ланг бяха открития (при това на всички фронтове - Керранг и пр.) но мама му стара 5 години са много време. Защо аз знам всичко за Туул и други модерни гееве, а никой не си прави труда преди да открие топлата вода, да си измие ръцете. А?

 

А някой чувал ли е за Ингви Малмстийн или за Б. Рачев? А някой знае ли че има музика отпреди Металика? Дори през 18-ти век са свирили на струнни инструменти. А Тед Нъджънт китарист ли е или ловец? И да му ... Аре четете и слушайт еда е.. и музиката...

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не случайно Кени е толкова голям фен на Стиви Рей...баща му до колкото бях чел някъде преди години лично го е познавал и е водил малкия Кени на концертите му ...всъщност от малък Кени е откърмен с тази музика и е бил доста често в бекстейджа, докосвайки се отблизо до един от най големите блус китаристи на миналия век...почивай в мир Стиви - имаш достойни наследници определено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.