Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

момчета и момичета, стига сте ревали. темата става обидна вече, сякаш се събрали махленските клюкарки. бъдете над тия неща, какви идоли ще ми ставате!?! изкуството иска жертви. бъдете подготвени, покажете си силните страни и запазете докрай доброто настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А тези,които днес отидохте на Мюзика-взеха лки ви днес документите или утре на място.. защото аз днес не отидох,да знам дали утре на самото прослушване мога да отида :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това беше най-големия ТАШАК! :) Събраха хората от цялата страна в 9ч. сутринта, за да ги снимат! Държаха ги един час на студа, караха ги да викат и да размахват някакви измислени плакати, режисьора крещя като изтърван и накрая отпратиха всички, чийто час за прослушване е в другите два дни. Говоря във второ лице, защото като видях накъде отиват нещата им теглих една майна и отидох на кафе докато минат въпросните снимки, после само се информирах какво става и си тръгнах. Ебаси подигравката! Въобще не знам дали ще отида в Неделя следобяд на прослушване. Особено при положение, че сутринта съм при Станисляви... :)

Поне един от организаторите като го попитах какво ще правят хората от провинцията, които са дошли заради някакви снимки, а прослушването им е след 2 дни, той твърдеше че за тези хора ще има осигурени нощувки, само да им кажат, че имат проблем и всичко щяло да е наред. Дано наистина да е така, защото иначе ще е голяма гавра!

 

Mandalay, много ти благодаря за инфото.

А ти като си следобяд, може ли да споделиш от колко часа е мероприятието, че нещо не ми се ходи сутринта, а пък искам да съм в точно определения час.

 

Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, стискам ви палци на всичките! Искам скоро да ви гледам по телевизора и да пращам смс-и за вас! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Пиле :yes: А пък аз като една истинска махленска клюкарка ще снеса следната информация:

@ Adagio - в 14.00 ме викат. Ако си без документи, мисля че можеш да отидеш в който ден поискаш, да се регистрираш на място и да минеш след останалите, които имат получени договори по пощата.

@ Sihaya - отиди когато ти пише в документите (втората дата, не за 15-ти сутринта). Днес нищо не си изпуснала.

@ronia - за изкуството доста жертви съм дал, а и доста още ще давам. Така да се каже, посветил съм живота си на това. Изкуството и шоубизнеса обаче, според мен са 2 различни неща. И да си троша здравето, нервите, парите и най-вече някой да се опитва да ми вика и да ми нарежда, не са познали. Който иска, да се "навежда". Не съм някой хванат от улицата, дето е решил да става известен и понеже ще го дадат малко по телевизията да им пада на колене! Докато не схванат, че всички те имат работа благодарение на кандидат-идолите и зрителите и не започнат да се държат нормално с тях, аз няма да им играя по свирката. Или хората на изкуството сме втора категория хора, с които можеш да си правиш каквото ти уидисва, а пък ние сме длъжни да си мълчим, щото изкуството искало жертви?! И вярвам, че когато повече хора започнат да се уважават достатъчно и спрат да се "навеждат", тогава и нещата ще започнат да се променят в положителна насока.

Поздрави и без лоши чувства :)

Момчил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора как върви :hysterical: Споделете :) Аз лично минах журито на Айдъла и сега чакам следващия кастинг.... ;)

Кажете доволни ли сте от представянето си ,какво ви казаха ... :) хайде,нека клюкарим на воля :punk_guitar:

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пей с мен общо зето най-много ми хареса на мен :hysterical: организацията е по-добра от на Мюзик Айдъл, Светлю от Хиподил и Камен Воденичаров къртят мифки направо :punk_guitar: няма такива личица. Общо зето обстановката е по-добра, сега ще видим и как ще е оценяването, утре (четвъртък) и петък трябва да съобщят кой продължава и кой не :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Пиле :thumbs_up: А пък аз като една истинска махленска клюкарка ще снеса следната информация:

@ Adagio - в 14.00 ме викат. Ако си без документи, мисля че можеш да отидеш в който ден поискаш, да се регистрираш на място и да минеш след останалите, които имат получени договори по пощата.

@ Sihaya - отиди когато ти пише в документите (втората дата, не за 15-ти сутринта). Днес нищо не си изпуснала.

@ronia - за изкуството доста жертви съм дал, а и доста още ще давам. Така да се каже, посветил съм живота си на това. Изкуството и шоубизнеса обаче, според мен са 2 различни неща. И да си троша здравето, нервите, парите и най-вече някой да се опитва да ми вика и да ми нарежда, не са познали. Който иска, да се "навежда". Не съм някой хванат от улицата, дето е решил да става известен и понеже ще го дадат малко по телевизията да им пада на колене! Докато не схванат, че всички те имат работа благодарение на кандидат-идолите и зрителите и не започнат да се държат нормално с тях, аз няма да им играя по свирката. Или хората на изкуството сме втора категория хора, с които можеш да си правиш каквото ти уидисва, а пък ние сме длъжни да си мълчим, щото изкуството искало жертви?! И вярвам, че когато повече хора започнат да се уважават достатъчно и спрат да се "навеждат", тогава и нещата ще започнат да се променят в положителна насока.

Поздрави и без лоши чувства :recourse:

Момчил

Е то ако имаше лоши чувства, нямаше да си приказваме. Както и да е. Изля си душата :) Надявам се да се чувстваш по-добре. Никакво навеждане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mandalay, ха сега де!

 

Може би ако бях на твое място бих опитала с Айдъла, така и така съм го гледала и знам какво да очаквам.

Пък ако не влезеш в 12-цата, догодина ще можеш да пробваш и "Пей с мен"2, тъкмо ще си го гледал вече и няма да има с какво да те изненадат.

Защото ако влезеш в 12-цата на Айдъла, ще имаш договор с Вирджиния и няма да можеш да участваш в другото догодина.

В този ред на мисли, може би пък ако при "Пей с мен" няма договор, може би ще е по-добре да пробваш първо тях, така и така няма да те вържат.

Докато МА ще те вържат с договор със сигурност(ако стигнеш до 12-цата).

 

Каквото и да решиш, успех ти желаем!!! Имаш цял форум зад гърба си. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :)

И аз съм решил "Айдъла" да бъде. Сега обаче трябва да реша как ще се оправям с неустойката от "Пей с мен"... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :)

И аз съм решил "Айдъла" да бъде. Сега обаче трябва да реша как ще се оправям с неустойката от "Пей с мен"... :greenangel:

 

Няма неустойка спок :) не пише нищо такова в догорчето, проучили сме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Пей с мен" трябва да е на поредния "разлай кучетата" проект на Слави?

Не съм запознат.

 

Беше ми любопитно всяко 1-во предаване от типа:

- Music Idol

- Big Brother

- Танцувай/пей с мен

- Star Academy

- Survivor

- Острова на изкушението

и т.н.

 

Толкова комерсиално са направени този тип предавания, че губя интерес да гледам 2-рите, 3-тите и т.н. части!

Батка ,подкрепям напълно мнението ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.