Jump to content
Българският форум за музиканти

Rainbow - Can't Let You Go


Stelian Tomov

Recommended Posts

:metalist::thumbs_up:^_^:yahoo:

 

Пускам тази тема, защото искам да дам задача на някой от вас, който се съгласи разбирасе, да ми направи инструментал на

тази песен на Rainbow - Can't let you go, защото леля ми изгаря от желание да я изпей, а тя може да я пее същото като Джо Лин Търнър. Може да е чувал някой от вас. Тя е Тони Томова. Преди време е имала един хит Нощни реклами, и на 20 години.

Да се върнем на въпроса. Понеже ми беше казала, че иска да запиши това пърче на Rainbow, също тъка и на Whitesnake

песните - Fool for your lovin и Here I go again и на Europe - The final cowntdown...

Аз пък искам да я изненадам със един готов WAVE файл на Can't Let You Go, но да е мотамо същото като оригинала, естествено с по яко- качество и малко по Хард звучене, в смисъл китарката ако е някой Ибанез, много ще се накефя.

Сега който иска да се навие, нека да ми пиши в скайп, да обсъдим по конкретно въпроса и за парите как ще стане превода

и колко ще струва този великолепен вечен хит(без вокали).

 

За повече подробности, скайпа ми е: koloezda4kata

Може да пишите и тука влизам от време на време...

 

ДА ЖИВЕЕ РОКА

:lol::bravo::):yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей пич.Аз съм музикант и фен на леля ти.Как мога да намеря нейните най-нови песни "Прегърни ме", "По лунната пътека".Имам автограф от нея даже и ми е любимия БГ изпълнител.Ще ти бъда благодарен.А дали тя има мейл, на който мога да и пиша за повече информация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей пич.Аз съм музикант и фен на леля ти.Как мога да намеря нейните най-нови песни "Прегърни ме", "По лунната пътека".Имам автограф от нея даже и ми е любимия БГ изпълнител.Ще ти бъда благодарен.А дали тя има мейл, на който мога да и пиша за повече информация?

 

 

Пич, щом си неин фен намери ме мене в скайп: koloezda4kata ще ти пратя нейни песни квото имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 8 months later...

Ако темата още е актуална, имам инструментал на Rainbow - Can't let you go. Единствения проблем с него, е че интрото е оригиналното, но самия инструментал е с един тон по-висок и изсвирен по малко по-различен начин. Например липсва една фраза към края иначе е страхотен. Та по темата. Не ти искам парите, ще ти го дам стига да се намери кой да ти транспонира инструменталната част с тон надолу за да е като оригинала. Пиши на лични моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.