Jump to content
Българският форум за музиканти

Usb - Guitar


Stelian Tomov

Recommended Posts

:)

Реших да ставам китарист :) Няма лошо, обаче в момента нямам толкова пари за тези скъпите, и реших да си взема една USB-китара на BEHRINGER, защото аз всичко което си свиря ще бъде през Cubase-a и гледах че тия са добре за записи

в домашна обстановка.

Ето го модела.

музикален магазин в БГ

Сайт на производителя

Тоя черния модел, избрах него, защото прилича на IBANEZ, и другите не са лоши но незнам, защо са по евтини, те пък са

пълна имитация на FENDER.

 

Според вас струва ли си, да кажем, че сига имам само до 400-500 лв. за китара, ефектите през AMPLITUBE, GUITAR RIG, GUITAR COMBOS и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е всеки ли трябва да даде съвет? :thumbs_up:

 

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=22462&st=0

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=24066&st=0

 

И в двете има мнения на доста хора, особено във втората. Има и за УСБ

 

едит:

аз лично никога не съм позлвал и дори виждал на живо, но мога да те постветвам да отидеш да потърсиш ревюта в нета, примерно хармони сентрал

и освен това ти трябва хубавв комп :cheers2:

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

USB китара никога не съм виждал, но ето какво бих направил аз на твое място (приеми и това като опция): щом имаш 400-500 лева, бих отделил някаква част за Di-Box (не съм сигурен колко струва, но надали ще е над 100лв), а останалото - за съвсем обикновена, конвенционална, нормална китара. Според мен е по-добра идея от усб китара, при това на беринджър. Каквото и да решиш, успех :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо behringer sux - който каквото и да казва е така

второ - с тея ДИ боксове - като препоръчвате на хора кажете че става въпрос за активен DI box специално за китара - ако си вземе нормален евтин пасивен само с едно трафче дали няма да скапе звука??? 47килоома импеданс на китара? и обикновен преамп също става, не виждам смисъла от галванично разделяне на китарата от компютъра - ако са 2 устройства примерно лайн-аут на усилвател->лайн ин на компа има смисъл но така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре точно тая китара да не е sux. Няма да се преебеш.

 

 

Да и аз така мисля тая черната, май е мноо яка и това ме кефи в нея, че прилича на IBANEZ :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе къде си тръгнал да купуваш китара , даже не знаеш по какво се гледа дали една е хубава или не . Това че прилича на ибанез не е никъв фактор . Знаеш ли какво е ФлойдРоуз ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново :punk_guitar: ...

 

Btw , в магазините са дори по-"любезни" от форума . Толкова хубаво ще ти обяснят ...

и още едно BTW , не ми допада идеята да ме заплашват с бой оп скайп :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, Човек, извинявай ако сам ти казал нещо лошо, лично ще дода да ти дам парите в МГ-то, аз неща да се карам с тебе,

ае ако си човек деблокирай ма :punk_guitar: ПЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.