Jump to content
Българският форум за музиканти

Diy стенд за бормашина/дрелка?


Recommended Posts

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дими, пиши в icq като влезеш, да ми обясниш за коя железария говориш... Мисля, че се сещам за една където може да има подобни глупости, но ти пиши да наминавам и аз да гледам :rolleyes:

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз писах по нагоре че хората имат само по един брой налична.

Моята като я купих беше само една сега пак беше само една - питах ще докарат пак по натам .

 

Нали the_gorer искаше също.

 

Магазина се намира срещу радимекс отдругата страна на улицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва радимекс нищо не ми говори, ма ще се оправя... Идеята е, че като се минава по-често няма да има дълги застои след като докарат да не знаем. Как да е - след като горера го уредиш ще търся за себе си, че и без тва сега няма да я използвам до към лятото :recourse:

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе!

готин ментак!

 

Аз лично повече ще се изкефя на стойка с "вградено" менгеме с опция да го движа по Х и Y за да мога да пробивам отвори в избрано за мен положение на детайл който седи стегнат в менгемето (подобно беше показал на предната страница Baby Thomas)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами де да знам...Аз все си мисля,че ако се говори сериозно със собственика,няма да има проблеми за повече бройки.Нещото изглежда повече от добре и при отсъствието на пластмаси едва ли могат да му се намерят кусури!А по опаковката или на самата стойка няма ли етикет кой е вносител?Би трябвало да има някакви координати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марка ??

 

Всички знаем как китайците правят продукти - а марката е каквато ти си поръчаш.

 

Сигурно може да се намери и на по ниска цена ама са за 1-2 или 3 лева да не издребняваме.

 

Вносител не пише никъде - само името на магазина на етикета май.

 

Помня ли аз - хвърлих кашона отдавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марка ??

 

Всички знаем как китайците правят продукти - а марката е каквато ти си поръчаш.

 

По подобе начин си спомням, че седяха нещата преди доста време когато си купих дремел (менте на дремел) от метро. Имаше 3 различни марки в различни кутии, но с еднакви дремели. И 3те производителя имаха различни цени. Естествено аз взех най-евтиния :icon_shithappens:

ПС: Всъщтност се различаваха по цвят и по лепенката на производителя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.