Jump to content
Българският форум за музиканти

жакове-къде?


mario90

Recommended Posts

Здравейте!

Искам да попитам от къде мога да си купя жак който от едната страна е голям женски а от другата страна е малък мъжки моно!Трябва ми за да се опитам да свържа китарата с компа! :huh:

Мерси предварително :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В повечето магазини за аудио техника, музикално оборудване, дори на места за PC техника съм виждал. МАкар и в момента да ми е проблем намирането на stereo->RCA и XLR -> stereo 6.5 :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж и в магазините на Conrad, там има почти всички видове жакове и са на най-добри цени. В София магазините са два: Точните адреси не знам, но единия е на бул. Прага почти срещу баня Мадара, другият мисля, че беше на ул. Хаян Крум, близо до бул. Христо Ботев.

Редактирано от Martin K.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

истински маркови корави жакове (но не и евтини) се сещам само в комет от фарнел neutrik и switchcraft (последните са "скъпички")

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да попитам и аз в тази тема...трябват ми 2-3 бр. преходници за миди кабел (женски петица<->петица):

 

MF_336195.gif

 

Освен това ми трябва и стандартен кабел MIDI/Gameport :

 

b6b69b02-4eb5-485e-9b8d-3d6251334334.jpg

 

Проблемът е, че ги търся в Пловдив... :unsure:

 

 

Даже търся и едно друго - Midi/joystick bracket (може и без планката), но с малката букса откъм страната за дъното (или аудиокартата), защото намерих едно, обаче е с по-дългия конектор и не пасва:

 

miscbkpltgame2gy6.jpg

 

Утре уж ми обещаха да ми покажат едно, но се опасявам, че ще е пак с голямата букса...

 

 

В краен случай ме урежда и нещо такова, но трябва да е задължително с поддръжка на Win98SE. ;)

 

 

П.П. Sorry, че питам в темата...ако модераторите преценят, че питането ми не е за тука...няма да се обидя ако ми изтрият поста. :punk_guitar:

Редактирано от yamaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.