Jump to content
Българският форум за музиканти

Бруталити


Recommended Posts

вчера ми се лепна една мазна тройка и ей го на

колко му трябва на човека

копнете тоя линк в браузера:

http://usuarios.lycos.es/jfog/Br.mp3

 

;);):metalist::metalist:

;):metalist::metalist::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

десният бутон на мишката, избираш "Save Target As ..." - това с IE-то

ами маняшко си е - обичам такива барабани, ако сложиш и един бас с леко бумтящ тембър който да "се върти" с барабаните - малеййййй

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фог, можеш ли да го качиш в gmail-ския акаунт, щото заради моето любимо ISP нещо не го виждам от моята любима хоум щайга. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега ще го метна...

по принцип трябва да се копва линка, щото трипода се ебава ако няма направен ейчти ем ел документ.И по принцип само ги изсипвам там нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебах ти циците космати, днеска няма да е.. утре евентуално..нещо ми се скапа ъплоуда( нямам идея) не мога да атачна нищо..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави грайндажи! (0:36-0:45 и другаде) Но изкуствени малко де - за идеята е много яко! Само ти трябва някой да вие отгоре. :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що ми го пратиха.

Евала, батко, аферим!

Много ми допадна - звучи ми като смесица от щатско и шведско.

Може би това е Златната среда :)

Има доста пауър в него. Продължавай да дъниш все такива детарийки. <_<:nono::nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йехаа, супер!!

 

само звука малко дето е много вамп-ски. И барабаните са прекалено изчистени за да звучи олд скуул по вкуса ми.

И една пепоръка: не усложнявай излишно бързите прави ритми като вкарваш някоя фигурка на касите отвреме навреме. Освен ако не искаш да звучи като Fear Factory де... Просто препоръка от олд скуул фен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ви е зарадвало :)

..по принцип много съм скаран със дръм писането.С Фрути лупс-а се оправям ама не съм доволен..семплите са ми верно леко кофти така..

 

Dylan_101Как да си направя убави семпли?технологията искам да кажа ква е?Ако ти се издават тайни де.Или ако си много на кеф може и някой wave може да шернеш :) И аз много се кефя на олд скул но все съм си мислил че туп та ту туп та е по живописно от туп та туп та :) Ма ше пробваме де по принцип това е само малка част.Не исках да натоварвам излишно за това е само фрагмент.

 

Mu3epHuK Ти с кво пишеше дръмс бе батка? твоите тъпани по реалистични верно си бяха.Ако ти пратя файл от фрути лупс-а можеш ли да го ''пипнеш''

 

Горер-ев :nono::):nono:

 

като цяло ако се пусне през ВинАмп-а със пресета за Рок с тия орязани среди звучи по брутално може да пробвате:singer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.