Jump to content
Българският форум за музиканти

За Физиономиите!?


Recommended Posts

Абе за физиономиите не знам, ама досега бях на Bad Habit в О!Шипка (Сцена за авторска музика :happy: ) и адски се накефих, ама китариста нещо през повечето време свири обърнат към стената, а не към публиката. По едно време, групата се опита да го убеди да се обърне, ама не успя. :happy:

 

АМА КОНЦЕРТА БЕШЕ МНОГО ЯК! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

бе доколкото разбирам,физиономиите които прави китариста,показват смесица от неговата същност и емоцията с която свири! :happy: Машала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе доколкото разбирам,физиономиите които прави китариста,показват смесица от неговата същност и емоцията с която свири! :D Машала!

това което си мисля на тази снимка е :"Господи защо този пич пее толкова фалшиво.... :beer::(:(:( .."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че ако се стараеш да не правиш физиономии няма да се накефиш истински на това което свириш. :guitar: (дори и тва жълтото прай мутри :beer: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...или Чарли Хънтър...

;);):metalist:

 

Номер едно е!!!

 

Най-смешен ми е Стив Вай, но пък ме кефи до припадък да му гледам физиономиите. ЯК Е!!! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък като свиря правя физиономии от типа:

"Дееба защо кутрето ми не стига до 21 прагче" или "Майка му стига съм я заглушавал тая струна" :no:

С други думи кривя си джуката по най-невъзможни начини! :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па оня като почна да грухти за едни приватизации и през две секунди повтаря "Ту дай!" (to die) и гледа недоумяващо и стресирано като пръднал заек в люцерна...

 

ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха :pray::no::(:pray::no::(:lol::D

не мога да си събера устата от смях :D

... са изсипах от стола :D:D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за едно барабанистче, с което свирехме в един гараж.

То правеше нечовешки физиономии горкото.

Ама не за имидж (в гаража няма кой да те гледа дали си "тру"), ами от зор си кривеше мутрата копелето.

Всички жулим, а то дъни някакъв ритъм, гледа ме в очите уплашено, защото знае, че ей ся идва онова гадното, дето е с кардан и преход, и на терсене тактовете поема шумно въздух през зъби, гаче ли се стряска... Фсъп! Фсъп! Фсъп!...

Сещам се и за един агент, когото взехме временно за вокалист и му дадохме един вестник "24 часа", от който да чете текстове и да ги ръмжи върху ритъма. И му викаме: "Ама ти сега вкарвай и по нещо метълско от тебе, недей само да четеш от вестника глупости за Иван Костов". Па оня като почна да грухти за едни приватизации и през две секунди повтаря "Ту дай!" (to die) и гледа недоумяващо и стресирано като пръднал заек в люцерна... И той праеше мутри от зорлък.

Хахахахахахахаха :(:pray::lol: Евалата :pray:

Ей добре, че още се намират хора с чувство за хумор! :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз правя физиономии, когато свиря с чуство и хората ми се кефят. Като прослушвам някой микс пак правя физиономии или по-скоро ушо-нии демек наострям уши и сбръчквам вежди. Преди като тренирах пак правех физиономии. Като правя секс сигурно пак правя физиономии :think:. Като работя масажи или преводи пак, ама никога не съм се замислял. физиономията се явява импулс от мозъка към лицевите мускули и говори много за индивида. ако когато някой говори и те лъже забелязваш, че гледа нагоре у десно......... и тн физиономиите са си напрао наука хехе..... питайте некой психолог, аз съм пас <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кинолог.

Аз като видя, че някой доберман ми се усмихва и гледам да бегам бързо.

Мик Джагър много праи мутри, ама то си му и отива на суратя.

Също и другият мистър голяма уста - Steven Tyler.

Още един "физиономист" е Ролфа от Рънинг Уайлд. Оня като почне да си криви физиомутрата по време на солажи и направо цепи балатум отвсекъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе най-великия е Steve Vai - неговите физиономии са ненадминати :think:

Цецко от Ку-Ку Бенд прави физиономии тип: Натровен плъх повръща..оня ден свири Пинк Флойд ами кво извадил си е парчето точно ама в свиренето грам злоба нема бе...то туй свирене ли е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.