Jump to content
Българският форум за музиканти

Две китари Менте


the_gorer

Recommended Posts

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

така хора слушаите .Говорих с една приятелка от германия , тя преведе и я насочих към форуми в които се пишее за марката ROCKTILE .Тя каза че пише че инструмента надвишава по качество цената и че е добър музикален инструмент както за начинаещи така и за напреднали любители , дъровто е неизвестно (вероятно гадно) .Във форумите я хвалят китарата , а самото момиче което от германия каза че попринцип китарите са в намаление иначе са 200 евро което пак си е 400 но пак казвам че пише че китарите надвишават по качество цената . Да знам , и съм привържаник на теорията на музиканти съфорумници хващали много китари като toni например , че получаваш това което плащаш. Но пък трябва да се види и това !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така хора слушаите .Говорих с една приятелка от германия , тя преведе и я насочих към форуми в които се пишее за марката ROCKTILE .Тя каза че пише че инструмента надвишава по качество цената и че е добър музикален инструмент както за начинаещи така и за напреднали любители , дъровто е неизвестно (вероятно гадно) .Във форумите я хвалят китарата , а самото момиче което от германия каза че попринцип китарите са в намаление иначе са 200 евро което пак си е 400 но пак казвам че пише че китарите надвишават по качество цената . Да знам , и съм привържаник на теорията на музиканти съфорумници хващали много китари като toni например , че получаваш това което плащаш. Но пък трябва да се види и това !

 

Значи тези животни са нещо като Винтидж китарките ? ( имам предвид че са доста добри за цената си, а не че китарите са сходни )

А пък тъпанарите не искат да пускат до БГ ...

Е това му е лошото да си китарист в България. Трудно се намират хубави китарки тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това му е лошото да си китарист в България. Трудно се намират хубави китарки тук :)

 

 

То хубави китари има само дето никой няма пари да ги купува...секи се оплаква че в БГ нема хубави муз. инструменти а в съшото време раздел обяви е пълен с обяви от рода на:"продаам скуаер за 200 лв." и т.н. къв е извода.....

 

 

gorer...97% съм убеден че стрелата имитациа на р.роудс е пълна лопата....те на снимки винаги изглеждат зашеметяващо.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е така аз също мисля така но пък никои от нас не я е пробвал единственото на което се опираме е коментарите на китаристите от германия ползващи тази марка.Възможно е наистина да излезе нещо като vintagе малко пари високо качество !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е това последното кат го прочетох се сетих как еидн приятел на времето прокарваше неговата теория за произхода а Грифовете на едновремешните Пълдини..

''-Та,влиза партийния секретар в дърводелния цех и казва:

-От утре почваме да правим китари!

Бай Кольо ше изрязва формите и другите работи ,а Леля Славка ше бичи грифове...така де нали цял живот сапове за лопати дялка нали?!....''

 

:) Лимона ми викахме голем образ беше..

та по същество

Горерев ташака настрана има риск но може да се направи.

Пазарува се китарата,разглобява се,тапицира се солидно с дунапрен и амбалажна хария ;)мята се в едно сакче и за 10 кинта долита в България ,най много да са 10 евро.Фигурира име на подателя и получателя,проверяват те на София дали си ти и ти я дават.Ръчен багаж пътува в багажното не би трябвало да има проблем.Автобусните шофьори такива контрабани правят че е просто не упесуемо един сак по вече го рекарват као куцо пиле домат.

 

Ако не от Германия от тука ше те уредим но е +29 евро пратката до Спейн..

от друга страна мислех да похарча некой лев за забавления мислех да е некой плейстейшън ма може и да е некоа китарка ,красавици са тия .Ако излезе иситна че толкоз уж качествени..беш ли му мамата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,0,0" width="450" height="403"><param name="movie" value="http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=a05ec051"><param name="quality" value="high"><embed src="http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=a05ec051" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="403"></embed></object>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така хора слушаите .

а самото момиче което от германия каза че попринцип китарите са в намаление иначе са 200 евро което пак си е 400 но пак казвам че пише че китарите надвишават по качество цената .

 

 

ъъм ще трябва да разбия тоя мит, но цената наистина е 99 евро, кажи и да не гледа това UVP, защото реално никъде няма да я намериш за UVP.

 

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това, че ги хвалят е ясно.

И аз четох ревюта нейде по швабските сайтове (с помощта на Babelfish, разбира се) и говорих и с китаристчета от Швабско.

Едното ревю гласеше само: "Хора, купувайте!" :greenangel:

Явно наиситна са нещо като китарите "Vintage" - търпими Ментета.

 

Въпросът е как да навкараме такива Ментета в България.

Ще обмисля всички варианти, предложени тук и ще се спра на най-оптималния (разбирай най-евтиния).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така , моита приятелка е открила друг форум , в които са определили китарата като скъпо дърво за горене и че всъщност много бързо изгаряла . :hooray: ХА и швабите имали чувство за хумор .Явно китарите са си менте от всякаде .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.