Jump to content
Българският форум за музиканти

Korg Ax5g Vs. Zoom G2.1u


Iv4ata_GuItaR

korg ax5G vs. Zoom G2.1u  

37 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Кажете според вас кой от двата процесора е по-добър. Аз мисля че нямат особено голяма разлика може би зуума е малко по- добър и по-стабилен (все пак е метален)и по-скъп. Казвайте мнения!

Редактирано от Iv4ata_GuItaR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината да гласувам за зуум е че свиря метъл, а корг за метъл СЪКС!

 

Точно така :greenball: Зуум-а има по готини дист-ове , но ми се струва че Корга е по добър за акустика(лично мнение от личен опит :greenangel: ) Все пак гласувах за Зуум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи съм направил правилен избор защото мислех да хода в един друг магазин за корга, но реших първо да пробвам зуума.Първоначално мислех че е зле , защото сам свирил с 505 , но после видях че разликата е огромна бях пробвал и корга.След като чух този ми хареса най-много, а и цената му беше по-висока.Иначе на мен ми трябват разнообразни дист. ове и определено ме кефи.Иначе и чистите бленди са му добри.Според мен е добър процесор. Понякога марката подвежда.

Редактирано от Iv4ata_GuItaR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гласувам за корга защото имам зуумът

прави си изводите

 

 

а относно хубавия дистер някой ако ми каже хубави настройки ше го черпя

защото саунда е много зле според мене

Редактирано от SHARO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво свириш. Всеки стил си има различен дист то даже всяка банда.Иначе като цяло прави си ги как те кефат не ползвай готовите

повечето са гадни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ми попадна в ръцете за около час един Зуум и да ви кажа честно, баш дистовете хич не ми харесаха. Отделно все едно не прави разлика в звука между нек и бридж. Вярно че го тествах предимно за траш и дет (определено не става), но за 500 лв не си заслужава според мен. Корг, освен АХ100 не ми е попадал, така че няма да изказвам мнение за него, или да гласувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделно все едно не прави разлика в звука между нек и бридж.

и аз съм на това мнение - със същия зуум пробвах 2 китари - едната с 3 сингъла, другите с 2хб и пак нямаше много разлика (да не кажа никаква)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.