Jump to content
Българският форум за музиканти

Новата безбожно скъпа грозотия на Годжи...


Baby Thomas

Recommended Posts

Нещо като "Хъмърът на Слави" :band1:

Инструнментите на бенда май пак Дългия ги купува и явно отново е закъсало за пари момчето, та затова прави подаръци на народа, а от него се иска само по един SMS на калпак.

Всъщност, след като познаеш кво има в камиона, получаваш ли инструмента или ти дават неква друга награда?

Защото ако наградата е самата китара, едва ли Бай Сельо ще и се зарадва твърде. А Бай Сельо е основният фен на SMS игрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото, което мога да кажа тук (във връзка със заглавието) е, че китарата не е нова...от повече от година Годжката посвирва на него... и ако не се лъжа този бас е правен от Пепи Давидов! Поправете ме ако греша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
и ако не се лъжа този бас е правен от Пепи Давидов!

Ъхъъ, негово производство е, ама Годжито почти не съм го виждал да свири на тва нещо. Като го гледам, веднага ми идват на ум думите "удобство", "комфорт" и т.н. Перфектен за подскачане по счената по време на дучасов концерт... :)

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе оня бас на цветята е много готин, искам такъв :)

Фендер Пресижън, ама май е Made in Japan този модел... тип '54 с единичен (не сплит) адаптер

Flower Power ... много хипарски :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе честно казано нищо не може да ме заинтригува в Годжи.

ако ще и златни долни гащи да има.

Едно че не е нищо особенно като музикант, а като вокалист да не говорим...

Нека има момчето... Жив и здрав :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нека има, ама нека и да ги ползва бе дееба ! Яд ме е за инструментите - взел Ken Smith за 6-7-8 хиляди долара и придърпва по една струна на такт... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нека има, ама нека и да ги ползва бе дееба ! Яд ме е за инструментите - взел Ken Smith за 6-7-8 хиляди долара и придърпва по една струна на такт... :evil:

Това беше доста глуповато изказване според мен! Дърпа "по една струна на такт"... ами добре де.... какво като дърпа по една струна? Една струна натисната на всичките 24+"0лева" позиция звучи различно...пък и може и един тон да свири през цялото време - това си е негова работа! А защо пък като има Слави пари да звучи лошо....ами кфо - да ходи до JAZZa да си купи "Орфей" ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Прав си, че го казах глупаво, но според мене това са вече изгъзици.

Пре-добре може да звучи и с някой стандартен Фендер за 2000 $. Ама друго си е 2 грифа и 6-те струни (нищо че не ги ползва). Имидж, демек !!! :happy:

Редактирано от Demiurg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Междодругото :) не че съм басист, но доколкото съм гледал Годжи, момчето бая си може да си свири!!! Това, че не се прави на виртуоз няма никакво значение!!!!

Редактирано от EmchoDT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.