Jump to content
Българският форум за музиканти

Петоглас


Ивелин

Recommended Posts

Мои авторски песни няма да чуеш в този форум - ще ги гледаш по телевизията.

ъ??

^!( ((**%%$ )(*)()( -0І)І))**&%%^$ !!!!

Клип на песен: Губя те feat. Мариана Попова (Бг топ 100 - второ място, 2003г.)

Освен като автор ме има и като изпълнител в клипа (клавир - дълга коса, ще ме видиш - дори килпа почва с мен).

И не разбрах какво си точно написал (подразбрах само смисъла - пръхтене, нали?) - нямам инсталирана шльокавица, само кирилица и латиница.

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

Благодаря на всички за критиките...туко-що се изяснихме с проблемния субект.

Съжалявам само, за проблемния ден - и нека всички модератори ми простят за детските изпълнения.

Вече не обръщам внимание на "случайни"!

Благодаря още веднъж!

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,току що си драснал едно искренно и лично до въпросния субект,не че сте се изяснили

 

1-во беше ми странно що няма да пускаш песни тука ами по телевизията(разбирай че ми се стори под достойнството ти)

2-ро Спрял съм българската телевизия от 6 и косур години(разбирай че съм вън от пределите на родината)

3-то нямаше как да се сетя ,гледайки мигащия ти аватар,че си бил номбър 2 в топ БГ топ 100(разбирай квото си искаш)

4-то Няма да се плашункаш, но, абсолютизма не е бил никога в помощ ,прибързаното заклеймяване на нещо и някого е кофти черта

 

Тука като цяло сме се събрали да си помагаме кой с квото може и на когото може,не да си подливаме кофи с лайна един на друг.Нито да се фалим колко можем,нито да се прайм на ущипани лелки при кофти оценки.Щом си можещ помогни и на другите да замогат.Държанието ти е типичното на новия Юзър във Форума който е много можещ и знаещ и все още се чуди кво по дяволите прави още тука и се занимава с някви си плиткоумни и недоразбиащи таланта му лемежи. :greenangel:Няма да се плашункаш надявам се човешкото ще надделее в теб.Тук има място за всички.

 

аре лека нощ и от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, станала е грешка - субекта не си ти, а е dTb.

Относно помоща - аз съм с двете ръце за!

Погледни, как се отнасям аз с хората тук и на колко съм давал съвет или съм предлагал помощ...

Виж дали и "случайният" го е правил.

Не се изтъквам излишно никога! Разговора беше м/у мен и dTb - ти се намеси, в кофти момент:

да поясня - форума не ми е под критериите, но докато има хора, като горепосочения - никога няма да пусна сериозни неща тук. Прекалено е елементарно (има повече абстракция в тези думи от колкото буквализъм)!

Моето изкавване за TV беше провокирано от оня.

 

Ако искаш да се доизясняваме, нека го правим на ЛС без повече :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.