Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавяне на доставка от Music-store.de


Angry Samoan

Recommended Posts

Значи преди ок. 2 седмици, на 25.11 поръчах едни слушалки Sehnheiser от Music-store.de, пратиха ми e-mail с номер на ордера, че е изпратен на адреса, а все още не съм получил нищо, при положение, че сумата е заверена от сметката на картата ми. Слушалките са Sehnheiser HD 280 Silver и пише. че се изпращат за 1 до 2 раб. дни (Deliverable immediately

(ca. 1-2 working-days)...Някой, който е поръчвал от там, може ли да каже дали това забавяне е нормално, при положение, че до бг. продуктите доколкото разбрах се изпращат за до 6 работни дни и дали това не се дължи на DHL или UPS, които осигуряват доставките?

Редактирано от Angry Samoan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли тракинг номер изпратен от UPS? Ако нямаш значи не е с UPS или още не е изпратен. Ако не е с UPS e нормално да е това забавянето.

 

Смятай, че сега по всички магазини е лудница предколедна и колкото и да искат хората просто имат физически ограничения. Изпрати им един мейл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти ги пратят със сигурност с UPS, но обикновена услуга, което значи около 2 седмици. Последните няколко месеца имам няколко поръчки от там. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-6 дни е обикновената услуга на UPS - емпирично доказано от последните 5 доставки от Music-store.de при мен поне де:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратих им e-mail на bestellung@musicstore.de още в петък и все още не съм получил никакъв отговор....абе тия са големи бастуни........При положение че поръчката е станала още на 25.11 .....Уж са толкова прехвалена фирма....На вас случвало ли ви се е подобно нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва се , случва се.Търговията по интернет си носи рисковете....

Имал съм случаи от ибей - поръчваш, плащаш и нищо не получаваш....месеци и месеци!

Ама се пак ибей е друго и е по-малко надежно....

Споко ще дойде, само не припирай много, ако не боравиш с изискан немски на висок стил!Ако ли да - ги заплаши с адвокат....а бе пинизи много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва се , случва се.Търговията по интернет си носи рисковете....

Имал съм случаи от ибей - поръчваш, плащаш и нищо не получаваш....месеци и месеци!

Ама се пак ибей е друго и е по-малко надежно.....

 

носи рискове, но в случая за мен.....защото тъпаците са си прибрали 105 Евро още преди повече от 2 седмици, а мойте слушалки още ги няма.....

 

ето и какво са ми отговориха едва на втория е-mail, който им пратих:

"we had a problem with the transaction of the 20 EUR shipping amount, my colleague will try to repeat it again and if you get a mail with the UPS Tracking No., it means that everything was all right and your order has finally been shipped!"

 

обаче в следващия е-mail:

"the problem with the transaction of the rest amuont still persists:

please contact your bank and the credit card company to solve the problem!

Have a nice day"

 

....е няам думи, след като могат да заверят 105 евро от сметката ми, и това при положение че първоначално цeната им излизаше 83 Евро, значи могат и 20,не мога да разбера какво искат, сега трябва да се разкарвам до банки и т.н.....честно казано съжалявам, че не си ги купих от Динакорд, при това щяха да излязат и по-евтини...

fuckin' Germans...:thumbs_up:

Редактирано от Angry Samoan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм поръчвал никога от чужбина. Колко струва доставката до България от musicstore.de. Предполагам зависи от теглото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо. Видях, че при поръчка има опция "плащане в кеш". Ако избера този вариант, дали ще чакам цяла вечност да го докарат. И странното, е че не ми начислиха цена за доставка?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.