Jump to content
Българският форум за музиканти

Stoneface(london)


Recommended Posts

>> Click <<

Тук има едно парче на бандата Stoneface от Croydon,London. Казва се Blackened и стила е стоунър-дуум метъл. Надявам се , че феновете на Down ще се накефят, а и не само те.

Бандата е съставена от 5тима ентусиасти, които са ми познати.А демо парчето е записано в дом.условия с дръм-машина за по-удобно.

В момента усилено ги навивам да ударят някои концерт в България, но едва ли ще стане.Е, вие поне може да си кажете мнението дали ви харесват. :dance:

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста якичко, само по вокалите трябва да поработите малко, че ми се виждат малко по-лигави от колкото трябва :D това си е само мое мнение така че..... :P иначе парчето като цяло си кефи отвсякаде :godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на пичовете ,така трябва да звучи всяко демо - без клатения ,изцепки ,фалшиви моменти и т.н. Въпреки ,че рядко слушам такъв стил ,пичовете ме изкефиха!

А тия друзя дали забиват някъде на живо из Лондон ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах повече от Лондон; за България би било добре, но там летвата требе да е по-високо.

Нивото на Лондон е неимоверно по-високо, но тук говорим за съвсем нова и неутвърдена група,имали са 2 концерта досега.Аз бях на единия и мога да кажа , че на живо звучат доста по-добре от демото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста якичко, само по вокалите трябва да поработите малко, че ми се виждат малко по-лигави от колкото трябва :beer: това си е само мое мнение така че..... :) иначе парчето като цяло си кефи отвсякаде :beer::beer:

хех,мерси за добрите отзиви.Само че аз не участвам в тази група.

Ето още едно тяхно парче,малко по различно....<< Byry it Under Stone >>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.