Jump to content
Българският форум за музиканти

Няколко препоръки от опитни


sizmo

Recommended Posts

Здравейте на всички! Аз съм на 15 год. и съм начинаещ. Един приятел ме насочи към този сайт за което съм му много благодарен! Искам да ви попитам, като по опитни, какви препоръки ще ми дадете като за начало...примерно:

Какъв микрофон ми трябва, така че вокала да звучи чисто , ясно и добре?

Какви са ви препоръките, за упражнения, като се има в предвид, че се занимавам с предимно рап, говоря за обработка на гласа, като за начало?

Аз сам измислям текстовете на песните си, с помощта на моя френд Ицо, разбира се! Приемам всякакви препоръки относно всичко, което се сетите като за един начинаещ!

Прочетох всички важни теми във форума, и сега искам и вашите мнения. Моля да запазим правото на всеки потребител, тъй като всеки си има собствено мнение ! Ще следя тази тема редовно. Благодаря предварително ! :greenball::virtuoz::angry::thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aз нямам опит в тези неща, но май не е тук мястото, защото ако си забелязъл главно класици пишем тук...незнам някой може да има познания :)

 

успех все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За рап може би трябва да работиш върху дикцията си :)

 

Иначе кажи колко пари даваш за микрофон и къде ще го ползваш (на живо , студио , вкъщи :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да те насоча към един приятел, който има студио в тях и се занимава с тези неща от доста време и може с доста неща да ти помогне :) Юзър в Скайп съм:lamenoza потърси ме ще ти намерим решение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.