Jump to content
Българският форум за музиканти

въпросченце


Recommended Posts

абе пичове я кажете нещо знаете ли за тези чинели??????ANATOLIAN.защото съм се навил да зимам цял сет.та я кажете нещо ако знаете за тях.

http://www.thomann.de/gb/anatolian_baris_s...er_komplett.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На същото място (може да го видиш от долу) продават и сет Аведис за 100 евро повече ! Грабвай него ! Изпитана работа и няма да збъркаш ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да видях го.оф бахти незнам но ми трябват нови чинели.друго незнам.абе ако си поръчам по една броика няма ли да ми легне по евтино.смисъл да да си направя някъв сет.независимо от къв клас ще са а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На същото място (може да го видиш от долу) продават и сет Аведис за 100 евро повече ! Грабвай него ! Изпитана работа и няма да збъркаш ! :hysterical:

Аведиса кърти мивки, макар и да съм почитател на друга марка. В случая Македонски е прав. За моя приятел Анатоли мога само хубави неща да кажа, но АНАТОЛИАН чинели?! Не го познавам т'ва животно, макар, че може и да са добри. И все пак... Мерцедеса си е мерцедес... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да видях го.оф бахти незнам но ми трябват нови чинели.друго незнам.абе ако си поръчам по една броика няма ли да ми легне по евтино.смисъл да да си направя някъв сет.независимо от къв клас ще са а?

Не, по-скъпо би ти излезнало. Аз лично не обичам сетовете чинели, защото никога не съм виждал комбинация, която да ми пасне.

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е говорил за евтин клас чинели? Мисля за няколко чинла ( 4 примерно), но от висока серия. Защото цял сет варира от 400 евро (и то само фус, краш и райд).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще даваш повече пари за чинели и нямаш възможност да ги чуеш предварително то те съветвам да заложиш на сигурно !

А наистина по отделно ще ти излязат близо два пъти по-скъпо ! (поне Аведиса)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е,че са много пара,но за тез пари не ми се вярва да са куци,неизвесна марка може и добри работи да прави,намери всичко възможно за таз фирма и прецени.

 

http://www.anatoliancymbals.com/

Редактирано от beatle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Анатолиан" са добри, но само за джаз. :thumbs_up: Дори и серията им за рок звучи прекалено джазово. Но разбирасе, ако свириш джаз, то този пост не те интересува. :punk_guitar:

Редактирано от Man0waR Scott Culumbus#1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.