Jump to content
Българският форум за музиканти

Crowd Delirium - Солцето


Recommended Posts

http://media.putfile.com/Crowd---solo

 

та това е солцето на една от нашите песни, тези дни го довърших и го драснах, колко да си чуя къде засирам. Ще се радвам на всякакви мнения, препоръки и критики.

 

ритъм китарката я е записвал колегата NEVERMORE, аз вкъщи с иновационният чейн зуум 505-2 -> комп лепнах солото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темпото и тоналностите има проблеми (т.е. пасажи извън тоналността, които не предизвикват интерес ами просто си звучат извън :) )

 

Иначе си зъл :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, струва ми се си сложил три пасажа от различни песни (инструментали по-скоро)

Барабаните от някоя песен, ритъм китарите от друга и солото от трета.

 

Както synchu казва с лаконична вещина - има проблем в ритмиката и той не е малък.

Сигурно предполагам ще се защититш с: "Еми ела ти да го изсвириш това трудно соло!"

 

Не мога. Звука на соло китарата е добре, напомня на места вайски звук, ама може и така да ми се е сторило.

Иначе като похвати някво мейдънско ми звучи, а аз съм фен само на три-четири песни на Мейдън.

Абе не, чух го втори път не е мейдън, некво скандинейвиън мелоди е, ама и там не съм фен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко бе човек няма да кажа нищо такова, нали за това съм го пуснал, щото искам да чуя всякакви мнения, били те и негативни :thumbs_up:

за звука - никога не съм се старал и работил на тази област, просто си глася някаква бленда която ми става и си дрънкам

 

Благодаря и на двама ви за отделеното време и коментите :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
http://media.putfile.com/Crowd---solo

 

та това е солцето на една от нашите песни, тези дни го довърших и го драснах, колко да си чуя къде засирам. Ще се радвам на всякакви мнения, препоръки и критики.

 

ритъм китарката я е записвал колегата NEVERMORE, аз вкъщи с иновационният чейн зуум 505-2 -> комп лепнах солото

Солцето ми хареса! Добре си го развил и го намирам за доста мелодично.Звучи ми завършено. Относно бързите работки-нищо фалшиво няма! Е, на места трябва да го понаместиш малко(широките триоли главно),но иначе си е готино!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

На мене солото само по себе си ,може да се каже, не ми звучи фалшиво, ама сякаш наистина е от друго парче...иначе е много идейно(ама пак само по себе си)

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за коментарите и мненията!

Солото е записвано отдавна, когато все още имах сериозни проблеми с ритмиката които незнаех как да реша, но благодарение на Боби Зашев нещата започнаха да се променят. Иначе смятам да си го оставя, тъй като го бях записал ей тъй колкото да се чуе идеята, за група в която от доста време не свиря :)

 

Благодаря още веднъж, Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.