Jump to content
Българският форум за музиканти

Новия Джибсон


KeRRANGKid

Recommended Posts

а най-готиното е, че чукопада продължава да си твърди, че ако не можеш да свириш - просто пускаш ефекти. вероятно е вярно, но за Hamerfall-kind групите

 

Ако беше прочел какво написах, щеше да видиш, че твърдя точно обратното.

 

И въпреки, че с ефекти можеш да замажеш всичко, ако си идиот, музика няма да изкараш.

 

"Било вярно за Хамърфол - Кайнд групите"

 

Какви са хамърфол-кайнд групите бе?Iced Earth?Blind Guardian?Нещо против тях?

Те да не си вадят парите само от много гейн?Това ли искаше да кажеш?

 

Въпреки, че ника ми е "Чукопад", това далеч не значи, че съм техен луд фен.

Просто когато се регистрирах (2007ма) слушах много пауър метъл, та това ми е било в главата тогава.

Редактирано от Чукопад
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии, тук за едните самонастройващи се китари, ще се избиете бре. Малко търпимост към чуждото мнение не е навредила никому.

 

По темата: На мнение съм че Робогитар-а би бил доста добра инвестиция, за хора, които на концерт свирят песните си в различни настройки - избягваме момента с мъкненето на втора/трета китара. Инак е излишно улеснение за и без това мързеливите младоци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен да почнат да произвеждат и самосвирещи , казваш кое пърче и тя почва ...

мен лично Gibsona ми харесва се пак гибсан но това изобретение не ми допада особенно много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://evertune.com/technology/

 

Я па тея сега ;] Как мислите, дали тия пружини ще трябва да се обезшумяват ИЛИ ще трябва да се обезшумяват ? :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Героите на вицовете за басисти, които не минават за особено умни, отдавна са измислили детунера за пъклените си цели, но предполагам че с китара е доста по-различно... http://en.wikipedia.org/wiki/Detuner

 

Дали някой ден ще си имаме китара, която има една струна, дълга три метра, по-дебела в началото, и по-тънка в края, така че да можеш да 'свириш' с един пръст, докато с другите три си пишеш телефонния номер с перманентен маркер малко под кръста на своя фенка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"All you have to do is play it!"

В последно време свиренето ми е малко по-трудно от настройването . Сега ще чакам да направят самосвиреща китара ...

Иначе не че е лошо да има и такава джаджа но просто няма начин да си изплати парите, освен ако не свалят цената до цената на обикновен тунер/камертон.

 

Наздраве, дидо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.